VÝSLEDKOVÁ LISTINA - SILESIA bike marathon 2006 - 90 km jednotlivci - CELKOVĚ - 20.5.2006
POŘ JMÉNO RN KAT POŘ KAT KLUB ČAS ZTRÁTA
1 212 DOLEŽAL Tomáš 78 A 1 APOLLO DOLDY 3:55:21.7 0:00:00.0
2 1 UTÍNEK Václav 80 A 2 DT SWISS BIKE TEAM 4:00:34.7 0:05:13.0
3 223 ŽÁK Pavel 87 A 3 MXM Hulín 4:10:15.2 0:14:53.5
4 194 SEDLÁŘ Jakub 84 A 4 ZAMO LAPIERRE 4:15:38.7 0:20:17.0
5 221 HEINRICH Lukáš 79 A 5 HaF cykloteam 4:15:55.1 0:20:33.4
6 228 ŽALUDEK Přemysl 77 A 6 DT SWISS BIKE TEAM 4:17:55.5 0:22:33.8
7 54 NOVÁK Ladislav 72 B 1 HaF cykloteam 4:19:55.5 0:24:33.8
8 222 ČER Tomáš 83 A 7 HaF cykloteam 4:22:47.5 0:27:25.8
9 239 HOLUB Milan 82 A 8 --- 4:24:20.4 0:28:58.7
10 138 FIGURA Michal 77 A 9 Háj ve Slezsku – Lhota 4:25:35.4 0:30:13.7
11 2 ČERVENKA Pavel 69 B 2 DT SWISS BIKE TEAM 4:25:44.2 0:30:22.5
12 93 KUČERA Petr 75 B 3 CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 4:27:22.4 0:32:00.7
13 3 BORÁK Jiří 67 B 4 DT SWISS BIKE TEAM 4:27:26.1 0:32:04.4
14 113 ONDŘEJKA Miroslav 71 B 5 CK Valašské království 4:27:54.7 0:32:33.0
15 6 NÁHLÍK Marek 64 C 1 Beskyd Bike 4:29:35.7 0:34:14.0
16 1022 FILGAS Ondřej 81 A 10 Continental Sport Team 4:31:50.7 0:36:29.0
17 206 VALIGURA Martin 73 B 6 CK Morava 4:33:07.4 0:37:45.7
18 4 HERMAN Radim 68 B 7 Beskyd Bike 4:34:30.4 0:39:08.7
19 140 ŽÁK Ivo 80 A 11 CK Morava 4:34:38.3 0:39:16.6
20 188 NOVÁK Antonín 78 A 12 Continental Sport Team 4:35:08.6 0:39:46.9
21 92 KUČERA Vladimír 73 B 8 CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 4:35:25.9 0:40:04.2
22 142 JÍLEK Martin 69 B 9 MTB GT 4:37:09.1 0:41:47.4
23 183 KOLÁČEK Petr 74 B 10 Orlová - Poruba 4:40:09.7 0:44:48.0
24 214 OŠUCH Daniel 76 B 11 Sachasport 4:42:54.9 0:47:33.2
25 104 HEINZ Tomáš 83 A 13 BIKE SPORT servis Opava 4:43:05.2 0:47:43.5
26 173 FILGAS Jan 73 B 12 TJ Metasport 4:43:34.7 0:48:13.0
27 53 HLUCHÝ Hynek 74 B 13 HaF cykloteam 4:44:11.3 0:48:49.6
28 149 KECHRT Tomáš 0 A 14 Piranha Bike Šumperk 4:44:40.7 0:49:19.0
29 187 JANOŠ Rudolf 71 B 14 Continental Sport Team 4:47:39.4 0:52:17.7
30 83 BÍLÍK Martin 75 B 15 Valašské Meziříčí 4:47:41.8 0:52:20.1
31 124 ROHEL Břetislav 90 A 15 Smurfit Kappa Morava Pape 4:49:39.4 0:54:17.7
32 234 HEROD Radek 76 B 16 Olomouc 4:49:50.0 0:54:28.3
33 168 RAUS Pavel 60 C 2 Sport Club Opava 4:49:50.8 0:54:29.1
34 89 VOLEK Miroslav 82 A 16 HB MTB Team 4:51:10.0 0:55:48.3
35 224 MALÝ Ondřej 66 C 3 Cyclomax 4:51:28.3 0:56:06.6
36 98 PETŘEK Libor 62 C 4 Valaští bajkeři 4:53:35.2 0:58:13.5
37 162 ROUBÍČEK Lukáš 71 B 17 Vřesina 4:54:59.5 0:59:37.8
38 218 PODTRÁNSKY Anton 72 B 18 Continental Púchov 4:55:03.6 0:59:41.9
39 64 VACULÍK Stanislav 80 A 17 Zádveřice 4:55:05.1 0:59:43.4
40 213 MÜCK Arnošt 59 C 5 2K Bike club Odry 4:55:06.3 0:59:44.6
41 48 MAREK Tomáš 72 B 19 Nový Jičín 4:57:14.4 1:01:52.7
42 226 GIEMZA Szymon 0 A 18 www.forumrowerowe.pl 4:57:21.7 1:02:00.0
43 186 ŠKARVADA Milan 74 B 20 Continental Sport Team 4:57:45.2 1:02:23.5
44 241 KONEČNÝ Jan 84 A 19 USP 4:58:17.8 1:02:56.1
45 40 SVOBODA Hynek 78 A 20 VORTEX BIKE TEAM 4:59:39.8 1:04:18.1
46 204 ŠČERBA Marek 69 B 21 SK Skivelo neslyšících Ol 5:01:32.6 1:06:10.9
47 193 ZEMÁNEK Lubomír 54 D 1 2K Bike Club Odry 5:02:43.0 1:07:21.3
48 208 PILČÍK Adam 84 A 21 ZAMO LAPIERRE 5:04:09.1 1:08:47.4
49 105 ŠVEHLA Miloslav 67 B 22 BIKE SPORT servis Opava 5:04:51.1 1:09:29.4
50 172 UHER Libor 71 B 23 HOFM 5:05:29.4 1:10:07.7
51 84 TUREK Lukáš 86 A 22 Hradec nad Moravicí 5:05:51.1 1:10:29.4
52 169 KNEBEL Radim 81 A 23 Pstruží 5:05:58.5 1:10:36.8
53 170 SEKERKA Karel 61 C 6 S-team Olomouc 5:06:09.3 1:10:47.6
54 181 KURKA Vít 62 C 7 Triatlon Klub Opava 5:06:10.7 1:10:49.0
55 96 HOLUŠA Ladislav 76 B 24 Opava 5:07:05.2 1:11:43.5
56 198 SVETLOŠÁK Miroslav 75 B 25 Continental Púchov 5:08:37.8 1:13:16.1
57 16 HÁJKA Tomáš 79 A 24 Snail Racers 5:08:38.8 1:13:17.1
58 59 MINDEK Tomáš 79 A 25 Marathon team Klimkovice 5:09:23.1 1:14:01.4
59 205 ORNER Zdenek 56 D 2 KCK Zlín 5:09:55.0 1:14:33.3
60 108 HELCEL st. Martin 68 B 26 Horní Bludovice 5:10:22.8 1:15:01.1
61 11 ŠAMARA Martin 72 B 27 Sundance 5:10:30.9 1:15:09.2
62 135 PETR Michal 82 A 26 Tepelná čerpadla IVT Opav 5:12:16.7 1:16:55.0
63 148 HYNEK Josef 79 A 27 Piranha Bike Šumperk 5:12:34.8 1:17:13.1
64 47 POSPÍŠIL Zdeněk 79 A 28 VORTEX 5:12:35.9 1:17:14.2
65 31 OTEVŘEL Vít 88 A 29 Beskyd Bike Club 5:13:42.2 1:18:20.5
66 158 FRANER Jakub 89 A 30 Smurfit Kappa Morava Pape 5:14:37.1 1:19:15.4
67 126 OLŠINA Roman 66 C 8 2K Bike Club Odry 5:15:52.1 1:20:30.4
68 133 NOVÁK Břetislav 63 C 9 Tepelná čerpadla IVT Opav 5:16:04.9 1:20:43.2
69 225 JULINA Marek 81 A 31 Cyklosport Chropyně 5:16:45.4 1:21:23.7
70 112 ZEMAN Miroslav 66 C 10 Bike Sport servis Opava 5:16:51.0 1:21:29.3
71 167 PAŠKA Martin 71 B 28 Hrobový klid 5:18:13.3 1:22:51.6
72 201 RÚČEK Jozef 76 A 32 Continental Púchov 5:18:16.7 1:22:55.0
73 56 CHUDÝ Radek 71 B 29 2k sport Odry 5:19:00.9 1:23:39.2
74 211 OTIPKA Roman 75 B 30 Ostrava Koblov 5:19:14.2 1:23:52.5
75 177 TALAVAŠEK Drahomír 56 D 3 Frýdlant n. O. 5:20:46.6 1:25:24.9
76 103 RETT Tom 69 B 31 Bag Bike Ostrava 5:20:53.6 1:25:31.9
77 159 MRŮZEK Michal 87 A 33 Smurfit Kappa Morava Pape 5:21:48.6 1:26:26.9
78 190 CHRASTINA Roman 80 A 34 Continental Sport Team 5:22:04.9 1:26:43.2
79 90 KLAPKA Vlastík 66 C 11 MADT-Sport Klapka 5:23:15.1 1:27:53.4
80 5 PAVLECH Lukáš 80 A 35 Orlová - Poruba 5:24:26.9 1:29:05.2
81 217 SLIVA Radim 69 B 32 HOK2 5:24:27.2 1:29:05.5
82 131 SCHUSTER Martin 65 C 12 Minderheit aus Gilschwitz 5:25:39.6 1:30:17.9
83 191 JANOŠ Roman 80 A 36 Continental Sport Team 5:26:37.3 1:31:15.6
84 45 ČESLÍK Pavel 53 D 4 CK Bag Bike 5:27:05.7 1:31:44.0
85 107 RYMEL Martin 72 B 33 Bagbike 5:29:42.0 1:34:20.3
86 171 JESLÍK Miroslav 76 B 34 Cyklo Kaňkovský 5:30:17.2 1:34:55.5
87 192 AXMAN Jaroslav 55 D 5 Troubelice 5:30:22.9 1:35:01.2
88 232 STŘÍBNÝ Libor 0 B 35 Dolní Benešov 5:31:06.0 1:35:44.3
89 134 LIBER Vlastimil 64 C 13 Tepelná čerpadla IVT Opav 5:31:40.6 1:36:18.9
90 202 GABAJ Jozef 79 A 37 Continental Púchov 5:31:49.9 1:36:28.2
91 227 KOŠEC Martin 68 B 36 Bike One Opava 5:32:15.1 1:36:53.4
92 19 KARLÍK Michal 80 A 38 Cykloserver 5:32:53.1 1:37:31.4
93 44 FOJTÍK Rostislav 64 C 14 Ostrava 5:33:07.9 1:37:46.2
94 123 BACHO Jiří 74 B 37 SMSF Splavsko 5:33:19.8 1:37:58.1
95 166 ČEJKA Petr 64 C 15 Cykloklub Morava 5:33:42.8 1:38:21.1
96 71 HOLÍK Mirek 89 A 39 Frýdek-Místek 5:35:24.9 1:40:03.2
97 94 KULIHA Milan 77 A 40 Hello Bike Ostrava 5:35:40.2 1:40:18.5
98 231 KRAVAL Tomáš 0 A 41 Opava 5:35:41.9 1:40:20.2
99 86 BURGET Miloslav 61 C 16 Opatovice 5:35:54.5 1:40:32.8
100 197 JANKŮ Zdeněk 55 D 6 Rak - Janco 5:36:36.8 1:41:15.1
101 219 MYNÁŘ Václav 46 D 7 Opava 5:36:41.2 1:41:19.5
102 28 FRIEDEL Jan 79 A 42 Marathon team Klimkovice 5:36:58.9 1:41:37.2
103 91 BYRTUS Ivoš 75 B 38 MADT-Sport Klapka 5:37:21.9 1:42:00.2
104 17 KUBÁNEK Daniel 78 A 43 Snail Racers 5:38:06.2 1:42:44.5
105 70 MARVAN Zdenko 74 B 39 BK Ostrava 5:39:31.7 1:44:10.0
106 238 BAŽANT Zdeněk 53 D 8 --- 5:40:16.3 1:44:54.6
107 77 HOLAŇ Aleš 77 A 44 Studénka 5:40:36.4 1:45:14.7
108 69 DOSTÁL Vladimír 70 B 40 Opava 5:43:19.9 1:47:58.2
109 236 PÁVEK Josef 59 C 17 Sandals club 5:44:12.6 1:48:50.9
110 23 KOTYZA Tomáš 69 B 41 Ostrava - Poruba 5:44:13.8 1:48:52.1
111 26 PÁNEK Pavel 76 B 42 Elspeedo 5:44:18.8 1:48:57.1
112 137 VOREL Tomáš 74 B 43 Přerov Penčice 5:44:47.5 1:49:25.8
113 179 DRBAL Václav 85 A 45 TUKAN ADVENTURE CLUB 5:45:59.8 1:50:38.1
114 35 MARTÍNEK Michal 69 B 44 Ostrava 5:46:19.4 1:50:57.7
115 147 ZLÁMAL Tomáš 79 A 46 Piranha Bike Šumperk 5:46:36.6 1:51:14.9
116 150 DUDA Radim 77 A 47 Vortex 5:47:05.4 1:51:43.7
117 229 HORÁK Aleš 80 A 48 Continental Sport Team 5:47:46.4 1:52:24.7
118 67 ŠNAJDÁRKOVÁ Martina 84 E 1 Klokočí 5:47:48.7 1:52:27.0
119 66 KATERA Jiří 77 A 49 Rock Machine Cyklomax tea 5:47:49.2 1:52:27.5
120 95 HAVRLANT Jan 65 C 18 Ostrava 5:48:25.1 1:53:03.4
121 165 SKÁLA Karel 61 C 19 Zombie 5:48:52.6 1:53:30.9
122 130 ŠPAČEK Martin 76 B 45 Opava 5:49:55.1 1:54:33.4
123 152 SKUPLÍK Milan 69 B 46 Vichr z hor 5:50:59.3 1:55:37.6
124 13 KAŠPAŘÍK Milan 79 A 50 Uh. Hradiště 5:51:01.9 1:55:40.2
125 233 TESLÍK David 69 B 47 Dobroslavice 5:51:04.1 1:55:42.4
126 178 BOREČEK Tomáš 57 C 20 datasw.cz 5:52:08.6 1:56:46.9
127 74 CHVOSTEK Pavel 65 C 21 --- 5:52:14.4 1:56:52.7
128 73 KOLAŘÍK Pavel 67 B 48 Frýdek-Místek 5:52:24.2 1:57:02.5
129 114 OPATRNÝ Zdeněk 73 B 49 Ostrava 5:53:41.0 1:58:19.3
130 68 KUBEČKA Tomáš 72 B 50 Paskov 5:54:01.5 1:58:39.8
131 37 KADULA Tomáš 71 B 51 SK Smolkov 5:54:02.6 1:58:40.9
132 182 DRBAL Stanislav 61 C 22 TUKAN ADVENTURE CLUB 5:54:14.2 1:58:52.5
133 41 VYSOCKÁ Gabriela 68 E 2 Ski klub Opava 5:54:53.0 1:59:31.3
134 116 HLAVÁČEK Karel 67 B 52 Smurfit Kappa Morava Pape 5:55:17.7 1:59:56.0
135 72 KAŠTOVSKÝ Zdeněk 64 C 23 Kaštan Bike 5:56:20.4 2:00:58.7
136 43 HNILICA Milan 57 C 24 CK Otice 5:56:29.1 2:01:07.4
137 63 KOČARA Jiří 70 B 53 HO SSK Vítkovice 6:03:55.2 2:08:33.5
138 49 LANČA Petr 72 B 54 Baška 6:04:21.4 2:08:59.7
139 42 DVORSKÝ Michal 68 B 55 SMSF Splavsko 6:04:32.1 2:09:10.4
140 76 NOHEL Michal 76 B 56 Bílovec 6:07:09.2 2:11:47.5
141 129 JUŘÍK Kamil 68 B 57 Jeseník 6:07:48.3 2:12:26.6
142 174 FILGASOVÁ Petra 76 E 3 TJ Metasport 6:08:01.2 2:12:39.5
143 85 MATUŠKA Petr 64 C 25 Zlín 6:08:09.1 2:12:47.4
144 127 KOLÁŘ Pavel 59 C 26 Cyklo Kaňkovský 6:08:26.7 2:13:05.0
145 18 DOSTÁL Jiří 83 A 51 Ostrava 6:08:54.7 2:13:33.0
146 196 HRBÁČEK David 72 B 58 Olomouc 6:08:55.5 2:13:33.8
147 240 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A 52 --- 6:09:48.1 2:14:26.4
148 153 PODEŠVA Jiří 70 B 59 Ostrava 6:10:54.4 2:15:32.7
149 209 UVÍRA Marek 83 A 53 CK Otice 6:13:04.2 2:17:42.5
150 75 LAZECKÝ Vladan 77 A 54 Studénka 6:13:38.7 2:18:17.0
151 200 JANÍK Rastislav 76 A 55 Continental Púchov 6:13:52.5 2:18:30.8
152 199 HALAČ Pavol 69 B 60 Continental Púchov 6:13:53.2 2:18:31.5
153 115 BOSÁK Pavel 72 B 61 Rychvald 6:13:54.5 2:18:32.8
154 14 KUBÍČEK Čestmír 56 D 9 Helia Team 6:13:59.6 2:18:37.9
155 185 MALCHAR Zdeněk 57 C 27 CVK Opava 6:15:24.5 2:20:02.8
156 230 KEJHA Petr 59 C 28 CVK Opava 6:15:24.5 2:20:02.8
157 180 BOŽENEK Karel 69 B 62 Kravaře 6:16:57.5 2:21:35.8
158 82 ROŽANSKI Roman 72 B 63 Namel Team 6:17:17.6 2:21:55.9
159 128 HASTÍK Jiří 55 D 10 Jeseník 6:18:19.7 2:22:58.0
160 141 NOVÁK Vít 78 A 56 Sajtna 6:18:20.5 2:22:58.8
161 57 WIEMANN Jakub 73 B 64 MTB-Ce-Tung 6:19:23.8 2:24:02.1
162 21 SLAVÍK Jiří 60 C 29 Suché Lazce 6:20:00.0 2:24:38.3
163 29 MANĚK Petr 79 A 57 Opava 6:23:26.1 2:28:04.4
164 132 ŠEBESTA Pavel 66 C 30 BK BIKE KRAM 6:23:46.0 2:28:24.3
165 22 BURA Aleš 50 D 11 Cyklootice 6:25:12.9 2:29:51.2
166 33 ZVĚŘOVIČ Tomáš 82 A 58 Ostrava - Dubina 6:25:18.4 2:29:56.7
167 117 MAZUR Jiří 73 B 65 Smurfit Kappa Morava Pape 6:25:46.0 2:30:24.3
168 10 ŠVIHEL Miroslav 75 B 66 Krnov 6:26:43.3 2:31:21.6
169 175 FRANKOVIČ Jan 76 B 67 Lipník n. B. 6:26:58.5 2:31:36.8
170 12 DUBOVÝ Jiří 71 B 68 Opava 6:30:46.8 2:35:25.1
171 184 PREMUS Jan 69 B 69 CVK Opava 6:31:56.7 2:36:35.0
172 25 KREJČÍ Bohuslav 47 D 12 TJ Hrušov 6:32:36.6 2:37:14.9
173 176 VELEŠÍK Marek 76 B 70 Olomouc 6:33:14.9 2:37:53.2
174 39 HANKO Petr 83 A 59 Frýdek-Místek 6:33:27.1 2:38:05.4
175 102 JANALÍK Radim 63 C 31 Marathon team Klimkovice 6:33:46.6 2:38:24.9
176 38 LICHOTA Jiří 79 A 60 Ostrava 6:33:48.2 2:38:26.5
177 110 BENA Radomír 61 C 32 MT Klimkovice 6:33:50.0 2:38:28.3
178 62 MARKOVIČ Lubomír 76 B 71 Brno 6:35:20.7 2:39:59.0
179 80 OBRUSNÍK Pavel 55 D 13 Namel Team 6:37:03.2 2:41:41.5
180 120 RYCHLÝ Lubomír 64 C 33 Opava 6:37:08.7 2:41:47.0
181 65 ORLÍK Pavel 54 D 14 Opava 6:37:15.5 2:41:53.8
182 154 MOSLER Zbyněk 68 B 72 HaF cykloteam 6:38:17.8 2:42:56.1
183 52 FILIP Rostislav 73 B 73 Beskyd Bike Club 6:39:53.9 2:44:32.2
184 216 KLAJBAN Lubomír 59 C 34 Úblo 6:40:39.0 2:45:17.3
185 81 KLEMENT Jaromír 63 C 35 CYKLOTICE 6:41:08.1 2:45:46.4
186 99 KOHOUT Radomír 73 B 74 HaF cykloteam 6:42:40.7 2:47:19.0
187 87 MIČKA Martin 79 A 61 Opava 6:44:08.5 2:48:46.8
188 55 HORSINKA Adolf 84 A 62 Klimkovice 6:45:12.0 2:49:50.3
189 146 PEČ Martin 71 B 75 HaF cykloteam 6:45:30.4 2:50:08.7
190 30 OTEVŘELOVÁ Adéla 89 E 4 Beskyd Bike Club 6:47:22.1 2:52:00.4
191 189 SVOBODA Ivan 64 C 36 Continental Sport Team 6:51:56.5 2:56:34.8
192 118 HOLUŠA Petr 65 C 37 SK JAM 6:53:23.2 2:58:01.5
193 32 GARNAC Martin 71 B 76 Frýdek-Místek 6:55:24.2 3:00:02.5
194 139 HAMPL Slavoj 54 D 15 Otice 7:00:17.4 3:04:55.7
195 136 KOČAROVÁ Pechová Klára 72 E 5 HO SSK Vítkovice 7:10:36.1 3:15:14.4
196 220 BARTESKA Martin 85 A 63 Cykloteam HaF 7:13:02.1 3:17:40.4
197 111 MARTÍNEK Martin 65 C 38 Bike exots 7:13:15.3 3:17:53.6
198 100 KELNAR Aleš 77 A 64 HaF cykloteam 7:19:45.5 3:24:23.8
199 79 KRYTINÁŘ Václav 74 B 77 Sailor 7:23:51.0 3:28:29.3
200 20 ŠLAPALOVÁ Zuzana 80 E 6 Cykloserver 7:24:27.6 3:29:05.9
201 9 TRIBUS Libor 75 B 78 Krnov 7:27:49.1 3:32:27.4
202 101 SYPTÁK Rostislav 72 B 79 Opava 7:42:33.0 3:47:11.3
203 119 KOHÚT Petr 78 A 65 Ostrava 7:51:00.3 3:55:38.6
204 34 KISZKA Zdeněk 58 C 39 Havířov 7:59:47.2 4:04:25.5
205 151 RADA Milan 59 C 40 Praha 8 8:09:19.9 4:13:58.2
206 46 KOLÁČEK Patrik 70 B 80 Moravany 8:09:25.9 4:14:04.2
207 109 HUDEČEK Nikola 77 A 66 UFO Bike 8:10:18.4 4:14:56.7
78 HOLAŇ Vladan 72 B Studénka DNF -1 R
88 FOLTÝN Jiří 64 C Třinec DNF -1 R
143 SCHWARZ Jindřich 65 C Beskyd Bike Club DNF -1 R
155 FRANC David 78 A Saytna Team DNF -1 R
157 GALUŠKA Tomáš 70 B TJ Baník Ostrava OKD DNF -1 R
160 BĚRSKÝ Kamil 58 C Skibike DNF -1 R
161 KAVAN Lukáš 74 B Opava DNF -1 R
215 LUKÁŠ Jakub 84 A Kotrmelec Bike Team DNF -1 R
235 PODOLA Pavel 60 C Ski Bike Club Opava DNF -1 R