MTB marathon 21.7.2001 KARLOV POD PRADĚDEM
CELKOVÉ VÝSLEDKY 21.7.2001
st. č. příjmení a jméno roč. kat. město klub čas ztráta
1 1019 ŠMAHEL David 74 A VYŠKOV TRAMP BIKE TEAM 4:40:06
2 2011 VALA Martin 62 B RÝMAŘOV S.O.K. Rýmařov 4:42:48 0:02:42
3 1042 DRBOHLAV Václav 72 A VALDICE Valdice 5:05:27 0:25:21
4 1000 STOPKA Milosz 82 A BIELSKO-BIALA SSR SOKOL SZCZYRK 5:07:15 0:27:09
5 3011 KRÁČMAR Lubomír 61 C UNIČOV Team SYLNÝ 5:07:48 0:27:42
6 3012 PODOLA Pavel 60 C OPAVA 5:12:20 0:32:14
7 3009 ŠPOLC Milan 58 C PRAHA 6 5:12:45 0:32:39
8 1035 EITLER Martin 79 A FRÝDLANT n. Ostr. 5:13:10 0:33:04
9 1057 JANECZKO Miloš 75 A HLUBOČKY CYKLOSPORT MILAN RELLA 5:24:40 0:44:34
10 2025 MIKŠÍK Radek 64 B UNIČOV Bytpol UNO Uničov 5:26:02 0:45:56
11 1024 LUBÍNEK Michal 75 A ZLÍN VELOUNI 5:27:37 0:47:31
12 1022 VRANOVSKÝ Michal 78 A HRADEC KRÁLOVÉ 5:28:21 0:48:15
13 1055 OPATRNÝ Zdeněk 73 A OSTRAVA 5:37:07 0:57:01
14 1053 KÖNIG Jiří 78 A LEŠTINA 5:42:45 1:02:39
15 2016 ŠŤASTA Libor 66 B KUŘIM 5:43:37 1:03:31
16 1052 UNZEITIG Martin 81 A LEŠTINA 5:45:54 1:05:48
17 1011 RUSÍN Oldřich 75 A VRCHLABÍ H.S. Černý důl 5:46:37 1:06:31
18 1002 ŠIMURDA Petr 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 5:48:31 1:08:25
19 1056 HASALA Petr, MUDr. 72 A PŘEROV ŠELA SPORT PŘ 5:48:52 1:08:46
20 2019 HUŠKA Jan 67 B OPAVA ZOMBIE 5:52:39 1:12:33
21 1014 NECHANICKÝ Jan 84 A HARRACHOV 5:53:37 1:13:31
22 2013 VRANA Petr 65 B ZLÍN 5:53:37 1:13:31
23 1031 HOVĚZÁK Marek 76 A BRNO 5:53:40 1:13:34
24 1005 HORÁČEK Tomáš 77 A STARÉ MĚSTO 5:55:07 1:15:01
25 2012 MACEK Martin 64 B HRADEC KRÁLOVÉ 5:56:58 1:16:52
26 2009 SLÁMA Richard 62 B BRNO PBV MTB Team Brno 5:58:30 1:18:24
27 1054 DRTIL Jiří 79 A LEŠTINA 5:59:50 1:19:44
28 3003 NECHANICKÝ Radim, ing. 55 C HARRACHOV 5:59:58 1:19:52
29 3002 ČEPELKA Jan 59 C MALÁ SKÁLA H.S. Černý důl 6:01:38 1:21:32
30 2010 BRYCH Petr 63 B PBV MTB Team Brno 6:10:08 1:30:02
31 3000 KLÁPŠTĚ Jaroslav 51 C JABLONEC N. N. 6:11:52 1:31:46
32 2026 JAKL Jiří 63 B OSTRAVA-JIH Duplex MTB 6:13:57 1:33:51
33 1009 KETMAN Vít 75 A BRNO 6:14:23 1:34:17
34 2001 LAŽEK Ladislav 68 B SLAVKOV U BRNA 6:23:36 1:43:30
35 3005 ŠKRÁČEK Karel 57 C KUNÍN 6:23:46 1:43:40
36 4008 JAKLOVÁ Ivana 65 E OSTRAVA-JIH Duplex MTB 6:24:32 1:44:26
37 1036 BLUMA Martin 74 A TOMÍKOVICE 6:24:46 1:44:40
38 1028 KUDELJNJAK Petr 82 A MORAVSKÁ OSTRAVA 6:25:45 1:45:39
39 3001 JELÍNEK Vlastislav 57 C SLAVKOV 6:28:18 1:48:12
40 2007 ŠEDÝ Aleš 68 B PŘEROV 6:29:29 1:49:23
41 2002 HYÁNEK Aleš 70 B BRNO 6:32:47 1:52:41
42 3008 BUDÍK Miloš 55 C BRNO PBV MTB Team Brno 6:33:26 1:53:20
43 1032 VODIČKA Jan 77 A BRNO 6:37:14 1:57:08
44 2005 GAJDEČKA Vladimír 73 B OSTRAVA ORLY Ostrava 6:41:14 2:01:08
45 2024 POLÁK Tomáš 67 B UNIČOV Bytpol UNO Uničov 6:41:49 2:01:43
46 3004 HAVLÍČEK Karel 59 C OLOMOUC 6:43:06 2:03:00
47 1029 KNYBEL David 84 A PETŘVALD 6:43:33 2:03:27
48 1015 ZBOŘIL Martin 72 A VYŠKOV ROSTEX-QUANTUM 6:43:47 2:03:41
49 2027 KOPECKÝ Michal 64 B OPAVA 6:44:37 2:04:31
50 1006 DĚDEK Jan 80 A JABLONEC N. N. 6:46:22 2:06:16
51 3010 MAJER Zdeněk 46 C OLOMOUC CKP Olomouc 6:47:25 2:07:19
52 3014 BEZDĚK Břetislav 57 C ECS OPAVA 6:50:51 2:10:45
53 2028 RYCHLÝ Lubomír 64 B OPAVA 6:52:03 2:11:57
54 1021 KOŘÍNEK Petr 75 A BRNO 6:56:11 2:16:05
55 1013 KUBNÝ Tomáš 72 A OPAVA 7:03:59 2:23:53
56 2021 REŽNAR Luděk 68 B MALÉ HOŠTICE 7:11:51 2:31:45
57 1047 SCHWARZ Petr 86 A ČESKÝ TĚŠÍN Beskyd Bike Club 7:12:22 2:32:16
58 2029 SKUPLÍK Milan 69 B OPAVA 7:13:42 2:33:36
59 2017 MATOUŠEK Jiří 65 B SENIČKA 7:18:58 2:38:52
60 2022 ŠINDLER Tomáš 67 B MALÉ HOŠTICE 7:21:38 2:41:32
61 1020 ČECH Aleš 76 A BRNO 7:26:46 2:46:40
62 1040 CHRISTOV Ilja 81 A KARLOVY VARY 7:27:25 2:47:19
63 2006 ŠIMONÍČEK Pavel 68 B LIBEREC 7:29:14 2:49:08
64 1023 NAVRÁTIL David 73 A BRNO 7:30:58 2:50:52
65 2015 FAJKUS Roman 71 B PRAHA 9 7:32:05 2:51:59
66 4001 JUREČKOVÁ Leona 77 E BRUNTÁL NOVO Bruntál 7:33:52 2:53:46
67 1016 KLIMEŠ Dan 77 A BRNO 7:38:56 2:58:50
68 3006 HRČKA Milan 60 C BRNO 7:38:56 2:58:50
69 2023 NAVRÁTIL Marek 71 B OSTRAVA-MICHÁLKOVICE 7:39:22 2:59:16
70 1030 KNYBEL Martin 81 A PETŘVALD 7:40:54 3:00:48
71 2018 SCHWARZ Jindřich 65 B ČESKÝ TĚŠÍN Beskyd Bike Club 7:44:11 3:04:05
72 1048 ČERNÍN Tomáš 75 A 7:46:39 3:06:33
73 2000 ORAVEC Josef 69 B HRDIBOŘICE 7:46:45 3:06:39
74 4003 MALÁ Eva 74 E BRNO 7:48:30 3:08:24
75 1041 VYBÍRAL Michal 79 A ZLÍN 7:51:31 3:11:25
76 4005 ŠIMONÍČKOVÁ Alice 70 E LIBEREC 7:51:53 3:11:47
77 1001 JAHODA Petr 73 A MALÁ MORÁVKA 7:52:31 3:12:25
78 2020 RATAJ Petr 66 B OPAVA 7:58:30 3:18:24
79 1051 HUMAJ Tomáš 77 A JESENÍK 8:00:59 3:20:53
80 2008 TALÍK Petr 67 B OLOMOUC 8:01:22 3:21:16
81 2030 KUBÍN Jiří 64 B OPAVA 8:03:24 3:23:18
82 4002 LAŽKOVÁ Mirka 71 E SLAVKOV U BRNA 8:03:59 3:23:53
83 4000 KUBISKOVÁ Šárka 77 E BRUNTÁL NOVO Bruntál 8:05:30 3:25:24
84 1010 GLAC František 74 A BRNO 8:12:15 3:32:09
85 4007 MATOUŠKOVÁ Helena 67 E SENIČKA 8:23:52 3:43:46
86 1034 KOZUBÍK Lukáš 80 A ZLÍN 8:44:14 4:04:08
87 2014 BERKOVEC Stanislav 68 B KRNOV 8:44:14 4:04:08
88 3013 SELNIK Miroslav 61 C OPAVA 6 ECS OPAVA 9:32:00 4:51:54
89 4009 SELNIKOVÁ Jana 61 E OPAVA 6 ECS OPAVA 9:32:00 4:51:54
90 1049 KAVAN Lukáš 74 A 9:49:17 5:09:11
91 1050 RŮŽIČKA Tomáš 75 A 9:49:17 5:09:11
92 1033 KOZUBÍK David 79 A ZLÍN 9:54:13 5:14:07
93 1027 LOHNICKÝ Martin 73 A BRATISLAVA 9:59:32 5:19:26
94 1003 ŠPAČEK Roman 73 A OLOMOUC nedojel
95 1004 ŠPAČEK Radek 79 A KROMĚŘÍŽ nedojel
96 1017 KUČERA Petr 75 A PŘEROV-PŘEDMOSTÍ CYKLOSPORT CHROPYNĚ nedojel
97 1018 KUČERA Vladimír 73 A PŘEROV CYKLOSPORT CHROPYNĚ nedojel
98 1025 BALCÁREK Petr 77 A VEDROVICE nedojel
99 1026 ČERNÝ Michal 75 A BRATISLAVA nedojel
100 1037 MLÝNEK David 75 A OSTRAVA CK Peloton nedojel
101 1038 KOSTURA Martin 74 A OLOMOUC CYKLOSPORT MILAN RELLA nedojel
102 1039 JELÍNEK Pavel 75 A OLOMOUC - SLAVONÍN CYKLOSPORT MILAN RELLA nedojel
103 1046 SCHWARZ Jindřich 84 A ČESKÝ TĚŠÍN Beskyd Bike Club nedojel
104 1058 MIKISEK Jaroslav 78 A MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ CYKLOSPORT MILAN RELLA nedojel
105 1007x LONÍK Radek 71 B OLOMOUC nedojel
106 1008x VAŠINKA Ondřej 70 B OLOMOUC nedojel
107 2004 KNOFLÍČEK Jiří 62 B ŽĎÁR NAD SÁZAVOU KNF nedojel
108 4004 GAJDEČKOVÁ Věra 73 E OSTRAVA ORLY Ostrava nedojela
109 4006 LIPINOVÁ Martina 76 E OSTRAVA CK Peloton nedojela
110 1012 KLEIN Michael 73 A OPAVA 6 nejel
111 1043 MARETA Tomáš 79 A OTICE ZOMBIE nejel
112 1044 VÍCHA David 78 A OPAVA 5 ZAMO nejel
113 1045 DAVID Tomáš 79 A OPAVA 5 ZAMO nejel
114 2003 KADULA Rostislav 68 B OSTRAVA CK Papilio Ostrava nejel
115 3007 HRNČÍŘ Radek 52 C PBV MTB Team Brno nejel
KATEGORIE A
1 1019 ŠMAHEL David 74 A VYŠKOV TRAMP BIKE TEAM 4:40:06
2 1042 DRBOHLAV Václav 72 A VALDICE Valdice 5:05:27 0:25:21
3 1000 STOPKA Milosz 82 A BIELSKO-BIALA SSR SOKOL SZCZYRK 5:07:15 0:27:09
4 1035 EITLER Martin 79 A FRÝDLANT n. Ostr. 5:13:10 0:33:04
5 1057 JANECZKO Miloš 75 A HLUBOČKY CYKLOSPORT MILAN RELLA 5:24:40 0:44:34
6 1024 LUBÍNEK Michal 75 A ZLÍN VELOUNI 5:27:37 0:47:31
7 1022 VRANOVSKÝ Michal 78 A HRADEC KRÁLOVÉ 5:28:21 0:48:15
8 1055 OPATRNÝ Zdeněk 73 A OSTRAVA 5:37:07 0:57:01
9 1053 KÖNIG Jiří 78 A LEŠTINA 5:42:45 1:02:39
10 1052 UNZEITIG Martin 81 A LEŠTINA 5:45:54 1:05:48
11 1011 RUSÍN Oldřich 75 A VRCHLABÍ H.S. Černý důl 5:46:37 1:06:31
12 1002 ŠIMURDA Petr 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 5:48:31 1:08:25
13 1056 HASALA Petr, MUDr. 72 A PŘEROV ŠELA SPORT PŘ 5:48:52 1:08:46
14 1014 NECHANICKÝ Jan 84 A HARRACHOV 5:53:37 1:13:31
15 1031 HOVĚZÁK Marek 76 A BRNO 5:53:40 1:13:34
16 1005 HORÁČEK Tomáš 77 A STARÉ MĚSTO 5:55:07 1:15:01
17 1054 DRTIL Jiří 79 A LEŠTINA 5:59:50 1:19:44
18 1009 KETMAN Vít 75 A BRNO 6:14:23 1:34:17
19 1036 BLUMA Martin 74 A TOMÍKOVICE 6:24:46 1:44:40
20 1028 KUDELJNJAK Petr 82 A MORAVSKÁ OSTRAVA 6:25:45 1:45:39
21 1032 VODIČKA Jan 77 A BRNO 6:37:14 1:57:08
22 1029 KNYBEL David 84 A PETŘVALD 6:43:33 2:03:27
23 1015 ZBOŘIL Martin 72 A VYŠKOV ROSTEX-QUANTUM 6:43:47 2:03:41
24 1006 DĚDEK Jan 80 A JABLONEC N. N. 6:46:22 2:06:16
25 1021 KOŘÍNEK Petr 75 A BRNO 6:56:11 2:16:05
26 1013 KUBNÝ Tomáš 72 A OPAVA 7:03:59 2:23:53
27 1047 SCHWARZ Petr 86 A ČESKÝ TĚŠÍN Beskyd Bike Club 7:12:22 2:32:16
28 1020 ČECH Aleš 76 A BRNO 7:26:46 2:46:40
29 1040 CHRISTOV Ilja 81 A KARLOVY VARY 7:27:25 2:47:19
30 1023 NAVRÁTIL David 73 A BRNO 7:30:58 2:50:52
31 1016 KLIMEŠ Dan 77 A BRNO 7:38:56 2:58:50
32 1030 KNYBEL Martin 81 A PETŘVALD 7:40:54 3:00:48
33 1048 ČERNÍN Tomáš 75 A 7:46:39 3:06:33
34 1041 VYBÍRAL Michal 79 A ZLÍN 7:51:31 3:11:25
35 1001 JAHODA Petr 73 A MALÁ MORÁVKA 7:52:31 3:12:25
36 1051 HUMAJ Tomáš 77 A JESENÍK 8:00:59 3:20:53
37 1010 GLAC František 74 A BRNO 8:12:15 3:32:09
38 1034 KOZUBÍK Lukáš 80 A ZLÍN 8:44:14 4:04:08
39 1049 KAVAN Lukáš 74 A 9:49:17 5:09:11
40 1050 RŮŽIČKA Tomáš 75 A 9:49:17 5:09:11
41 1033 KOZUBÍK David 79 A ZLÍN 9:54:13 5:14:07
42 1027 LOHNICKÝ Martin 73 A BRATISLAVA 9:59:32 5:19:26
43 1003 ŠPAČEK Roman 73 A OLOMOUC nedojel
44 1004 ŠPAČEK Radek 79 A KROMĚŘÍŽ nedojel
45 1017 KUČERA Petr 75 A PŘEROV-PŘEDMOSTÍ CYKLOSPORT CHROPYNĚ nedojel
46 1018 KUČERA Vladimír 73 A PŘEROV CYKLOSPORT CHROPYNĚ nedojel
47 1025 BALCÁREK Petr 77 A VEDROVICE nedojel
48 1026 ČERNÝ Michal 75 A BRATISLAVA nedojel
49 1037 MLÝNEK David 75 A OSTRAVA CK Peloton nedojel
50 1038 KOSTURA Martin 74 A OLOMOUC CYKLOSPORT MILAN RELLA nedojel
51 1039 JELÍNEK Pavel 75 A OLOMOUC - SLAVONÍN CYKLOSPORT MILAN RELLA nedojel
52 1046 SCHWARZ Jindřich 84 A ČESKÝ TĚŠÍN Beskyd Bike Club nedojel
53 1058 MIKISEK Jaroslav 78 A MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ CYKLOSPORT MILAN RELLA nedojel
54 1012 KLEIN Michael 73 A OPAVA 6 nejel
55 1043 MARETA Tomáš 79 A OTICE ZOMBIE nejel
56 1044 VÍCHA David 78 A OPAVA 5 ZAMO nejel
57 1045 DAVID Tomáš 79 A OPAVA 5 ZAMO nejel
KATEGORIE B
1 2011 VALA Martin 62 B RÝMAŘOV S.O.K. Rýmařov 4:42:48
2 2025 MIKŠÍK Radek 64 B UNIČOV Bytpol UNO Uničov 5:26:02 0:43:14
3 2016 ŠŤASTA Libor 66 B KUŘIM 5:43:37 1:00:49
4 2019 HUŠKA Jan 67 B OPAVA ZOMBIE 5:52:39 1:09:51
5 2013 VRANA Petr 65 B ZLÍN 5:53:37 1:10:49
6 2012 MACEK Martin 64 B HRADEC KRÁLOVÉ 5:56:58 1:14:10
7 2009 SLÁMA Richard 62 B BRNO PBV MTB Team Brno 5:58:30 1:15:42
8 2010 BRYCH Petr 63 B PBV MTB Team Brno 6:10:08 1:27:20
9 2026 JAKL Jiří 63 B OSTRAVA-JIH Duplex MTB 6:13:57 1:31:09
10 2001 LAŽEK Ladislav 68 B SLAVKOV U BRNA 6:23:36 1:40:48
11 2007 ŠEDÝ Aleš 68 B PŘEROV 6:29:29 1:46:41
12 2002 HYÁNEK Aleš 70 B BRNO 6:32:47 1:49:59
13 2005 GAJDEČKA Vladimír 73 B OSTRAVA ORLY Ostrava 6:41:14 1:58:26
14 2024 POLÁK Tomáš 67 B UNIČOV Bytpol UNO Uničov 6:41:49 1:59:01
15 2027 KOPECKÝ Michal 64 B OPAVA 6:44:37 2:01:49
16 2028 RYCHLÝ Lubomír 64 B OPAVA 6:52:03 2:09:15
17 2021 REŽNAR Luděk 68 B MALÉ HOŠTICE 7:11:51 2:29:03
18 2029 SKUPLÍK Milan 69 B OPAVA 7:13:42 2:30:54
19 2017 MATOUŠEK Jiří 65 B SENIČKA 7:18:58 2:36:10
20 2022 ŠINDLER Tomáš 67 B MALÉ HOŠTICE 7:21:38 2:38:50
21 2006 ŠIMONÍČEK Pavel 68 B LIBEREC 7:29:14 2:46:26
22 2015 FAJKUS Roman 71 B PRAHA 9 7:32:05 2:49:17
23 2023 NAVRÁTIL Marek 71 B OSTRAVA-MICHÁLKOVICE 7:39:22 2:56:34
24 2018 SCHWARZ Jindřich 65 B ČESKÝ TĚŠÍN Beskyd Bike Club 7:44:11 3:01:23
25 2000 ORAVEC Josef 69 B HRDIBOŘICE 7:46:45 3:03:57
26 2020 RATAJ Petr 66 B OPAVA 7:58:30 3:15:42
27 2008 TALÍK Petr 67 B OLOMOUC 8:01:22 3:18:34
28 2030 KUBÍN Jiří 64 B OPAVA 8:03:24 3:20:36
29 2014 BERKOVEC Stanislav 68 B KRNOV 8:44:14 4:01:26
30 2004 KNOFLÍČEK Jiří 62 B ŽĎÁR NAD SÁZAVOU KNF nedojel
31 1007 LONÍK Radek 71 B OLOMOUC nedojel
32 1008 VAŠINKA Ondřej 70 B OLOMOUC nedojel
33 2003 KADULA Rostislav 68 B OSTRAVA CK Papilio Ostrava nejel
KATEGORIE C
1 3011 KRÁČMAR Lubomír 61 C UNIČOV Team SYLNÝ 5:07:48
2 3012 PODOLA Pavel 60 C OPAVA 5:12:20 0:04:32
3 3009 ŠPOLC Milan 58 C PRAHA 6 5:12:45 0:04:57
4 3003 NECHANICKÝ Radim, ing. 55 C HARRACHOV 5:59:58 0:52:10
5 3002 ČEPELKA Jan 59 C MALÁ SKÁLA H.S. Černý důl 6:01:38 0:53:50
6 3000 KLÁPŠTĚ Jaroslav 51 C JABLONEC N. N. 6:11:52 1:04:04
7 3005 ŠKRÁČEK Karel 57 C KUNÍN 6:23:46 1:15:58
8 3001 JELÍNEK Vlastislav 57 C SLAVKOV 6:28:18 1:20:30
9 3008 BUDÍK Miloš 55 C BRNO PBV MTB Team Brno 6:33:26 1:25:38
10 3004 HAVLÍČEK Karel 59 C OLOMOUC 6:43:06 1:35:18
11 3010 MAJER Zdeněk 46 C OLOMOUC CKP Olomouc 6:47:25 1:39:37
12 3014 BEZDĚK Břetislav 57 C ECS OPAVA 6:50:51 1:43:03
13 3006 HRČKA Milan 60 C BRNO 7:38:56 2:31:08
14 3013 SELNIK Miroslav 61 C OPAVA 6 ECS OPAVA 9:32:00 4:24:12
15 3007 HRNČÍŘ Radek 52 C PBV MTB Team Brno nejel
KATEGORIE D
1 4008 JAKLOVÁ Ivana 65 E OSTRAVA-JIH Duplex MTB 6:24:32
2 4001 JUREČKOVÁ Leona 77 E BRUNTÁL NOVO Bruntál 7:33:52 1:09:20
3 4003 MALÁ Eva 74 E BRNO 7:48:30 1:23:58
4 4005 ŠIMONÍČKOVÁ Alice 70 E LIBEREC 7:51:53 1:27:21
5 4002 LAŽKOVÁ Mirka 71 E SLAVKOV U BRNA 8:03:59 1:39:27
6 4000 KUBISKOVÁ Šárka 77 E BRUNTÁL NOVO Bruntál 8:05:30 1:40:58
7 4007 MATOUŠKOVÁ Helena 67 E SENIČKA 8:23:52 1:59:20
8 4009 SELNIKOVÁ Jana 61 E OPAVA 6 ECS OPAVA 9:32:00 3:07:28
9 4004 GAJDEČKOVÁ Věra 73 E OSTRAVA ORLY Ostrava nedojela
10 4006 LIPINOVÁ Martina 76 E OSTRAVA CK Peloton nedojela