3-denní etapový závod MTB JESENÍKY 2001
KARLOV POD PRADĚDEM CELKOVĚ 20.-22.7.2001
st. č. příjmení a jméno roč. kat. město klub I. Etapa II. Etapa III.Etapa Celkově ztráta
1 231 NAJSER Tomáš 78 A OPAVA 6 ZAMO 2:57:08 4:31:18 2:13:02 9:41:28
2 227 VAŇOUS Jan 73 A ÚSTÍ NAD ORLICÍ CTC FORT Stavoartikel 2:59:23 4:39:45 2:15:44 9:54:52 0:13:24
3 218 KUBÍČEK Petr 81 A VÁPENNÁ ASPV Vápenná 3:05:12 4:41:19 2:13:09 9:59:40 0:18:12
4 226 MORÁVEK Vlastislav 76 A Sport Prokopec 2:58:18 4:44:20 2:18:36 10:01:14 0:19:46
5 225 ROZPRÝM Jiří 77 A Sport Prokopec 3:03:38 4:44:20 2:18:19 10:06:17 0:24:49
6 219 NOVOTNÝ Viktor 82 A JESENÍK ASPV Vápenná 3:02:04 4:48:15 2:20:34 10:10:53 0:29:25
7 305 HOFMAN Petr 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 3:02:14 4:46:42 2:29:09 10:18:05 0:36:37
8 224 DOLEČEK Martin 73 A Sport Prokopec 3:08:08 4:58:13 2:22:24 10:28:45 0:47:17
9 211 ZELENKA Radek 78 A ŽITENICE Rock Machine 2:59:59 5:11:22 2:17:51 10:29:12 0:47:44
10 217 PEŠKA Tomáš 76 A HOSTINNÉ 3:07:56 4:57:04 2:31:20 10:36:20 0:54:52
11 306 VOŘÍŠEK Stanislav 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 3:14:19 5:11:24 2:27:03 10:52:46 1:11:18
12 100 DEVOLDERE Niki 76 A IZEGEM Izegemse triatlon club 3:20:19 5:06:10 2:27:51 10:54:20 1:12:52
13 104 PIERWOCHA Tomasz 78 A BIELSKO-BIALA 3:12:18 5:13:45 2:29:24 10:55:27 1:13:59
14 232 AUDA Petr 75 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 3:20:59 5:02:46 2:38:53 11:02:38 1:21:10
15 121 ZMÍTKO Jiří 72 A DUBÍ 1 DIAMOND BACK 3:19:29 5:17:17 2:29:46 11:06:32 1:25:04
16 300 HRDLIČKA Jiří 64 B PRAHA-ZÁPAD 3:23:31 5:09:14 2:36:38 11:09:23 1:27:55
17 106 JULINA Marek 81 A LUKOV Šela sport Přerov 3:16:26 5:18:36 2:36:39 11:11:41 1:30:13
18 223 DUB Michael 76 A PRAHA 6 Cykloservis "U Tyrše" B.C. 3:17:17 5:31:25 2:23:48 11:12:30 1:31:02
19 112 KAJÍNEK Tomáš 74 A LIBEREC Ytre Bu 3:22:06 5:25:16 2:30:26 11:17:48 1:36:20
20 109 ZABLOUDIL Miloslav 72 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:20:26 5:30:34 2:28:29 11:19:29 1:38:01
21 212 KUBÍK Miroslav 78 A NYMBURK 3:16:15 5:29:35 2:34:00 11:19:50 1:38:22
22 213 MYSLIVEČEK Petr 74 A SADSKÁ 3:12:48 5:05:16 3:04:15 11:22:19 1:40:51
23 111 FINKOUS Roman 73 A HEJNICE Jiskra Hejnice 3:21:23 5:25:21 2:36:40 11:23:24 1:41:56
24 411 KUBĚNKA Oldřich 56 C BŘIDLIČNÁ SKI Břidličná 3:23:55 5:25:19 2:38:43 11:27:57 1:46:29
25 303 NÁHLÍK Marek 64 B OPAVA Zombie 3:33:19 5:17:55 2:43:10 11:34:24 1:52:56
26 229 KULÍK Vladislav 73 A POSTŘELMOV 3:19:00 5:57:57 2:37:14 11:54:11 2:12:43
27 228 VRKOČ Jan 79 A KRMELÍN SK Jiří Team Ostrava 3:53:27 5:28:51 2:37:47 12:00:05 2:18:37
28 403 ŠTĚRBA Jiří 55 C HORNÍ MĚSTO 3:40:42 5:31:20 2:48:25 12:00:27 2:18:59
29 409 SOUKUP Pavel 57 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:49:16 5:23:58 3:10:36 12:23:50 2:42:22
30 410 TAUCHMAN Jiří 59 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:45:33 5:58:34 2:40:42 12:24:49 2:43:21
31 215 JANOUŠEK Josef 74 A BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:49:44 5:42:10 3:13:08 12:45:02 3:03:34
32 216 MATĚJKA Jan 76 A SUHROVICE Č. ráj Outdoor sports 3:52:22 5:40:42 3:13:10 12:46:14 3:04:46
33 401 SPURNÝ František 55 C KUNŽAK Bike Sport Joma J. Hradce 3:43:15 5:46:39 3:17:34 12:47:28 3:06:00
34 105 ŠEVČÍK Jiří 73 A PŘEROV Šela sport Přerov 3:56:22 6:05:09 2:53:29 12:55:00 3:13:32
35 407 ŠVIHEL Luboš 60 C ZRUČ NAD SÁZAVOU SKC Zruč n. S. 3:39:59 6:00:51 3:15:13 12:56:03 3:14:35
36 408 BLAŽEK Otakar 59 C TROISDORF 3:37:53 6:03:16 3:18:19 12:59:28 3:18:00
37 309 FIALA Martin 69 B BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:38:36 6:03:05 3:26:33 13:08:14 3:26:46
38 110 HRUŠKA Miloslav 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:59:07 6:12:52 2:57:13 13:09:12 3:27:44
39 301 JEŽEK Jiří 62 B ŠPINDLERŮV MLÝN Marpole MTP Vrchlabí 3:56:55 5:59:38 3:13:38 13:10:11 3:28:43
40 107 KONEČNÝ David 74 A KRNOV VOSA Bruntál 4:20:40 6:12:51 2:37:52 13:11:23 3:29:55
41 210 JURÁČEK Pavel 78 A BRNO-BOSONOHY 3:45:47 5:59:05 3:27:39 13:12:31 3:31:03
42 113 ŠOUKAL Vít 79 A VIKÝŘOVICE CT VELOUNI 3:50:45 6:18:04 3:14:59 13:23:48 3:42:20
43 307 DRAHOVZAL Jiří 63 B Šicí stroje Veronika 4:46:58 6:03:12 2:53:26 13:43:36 4:02:08
44 402 KUBÍČEK Čestmír 56 C OSTRAVA SK Jiří Team Ostrava 3:56:43 6:33:36 3:25:32 13:55:51 4:14:23
45 101 LARIDON Joeri 75 A IZEGEM Izegemse triatlon club 4:18:52 6:43:34 3:06:25 14:08:51 4:27:23
46 400 POSLEDNÍ Jarmila 52 E PRAHA 10 4:08:50 6:46:38 3:19:31 14:14:59 4:33:31
47 102 KOHÚT Erik 76 A PŘEROV Šela sport Přerov 4:18:59 7:05:48 3:22:04 14:46:51 5:05:23
48 222 ZAJÍČEK Miroslav 78 A Paegas MTB Team 4:15:00 7:48:51 3:15:42 15:19:33 5:38:05
49 405 OLAH Dušan 48 C HROB SKP MOST 4:36:38 7:21:24 3:34:28 15:32:30 5:51:02
50 108 MÁDR Aleš 78 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 4:33:23 7:29:05 3:39:20 15:41:48 6:00:20
51 406 KÁRA Bohuslav 53 C VĚTRUŠICE Velo Uni 4:49:38 7:14:06 3:41:25 15:45:09 6:03:41
52 117 VOLEK Josef 72 A BRNO MARGL Bike Team 4:35:01 7:29:21 3:41:35 15:45:57 6:04:29
53 116 ZÁMEČNÍČEK Tomáš 73 A OLOMOUC 4:11:58 7:54:45 3:44:29 15:51:12 6:09:44
54 214 POCHMAN Radek 77 A 4:20:41 8:37:55 3:33:59 16:32:35 6:51:07
55 404 HRON Zdeněk 53 C TEPLICE TEPLICE 3:56:32 9:41:02 3:20:47 16:58:21 7:16:53
56 308 ŠÍP Evžen 62 B KCR Roudnice 4:51:28 8:37:53 3:33:59 17:03:20 7:21:52
57 103 VÁVRŮ Ladislav 72 A BRNO-VINOHRADY Zmatek v lanech 4:17:26 7:36:49 nejel X
58 114 KARGER Luděk 74 A OLOMOUC 4:11:58 7:54:45 nejel X
59 115 TRÁVNÍČEK Petr 73 A OLOMOUC 4:11:59 7:54:45 nejel X
60 118 BURGERMEISTER Karel 75 A VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB 4:17:53 nejel nejel X
61 119 STADTHERR Jaroslav 79 A JABLONEC N. N. 3:01:27 nedojel nejel X
62 120 PÁNEK Kamil 76 A BRNO 4:16:05 nejel 3:24:16 X
63 220 KAMZÍK Jan nedok. nedojel 3:39:20 X
64 221 FIŠAR Jaromír 83 A Paegas MTB Team 4:39:51 nedojel 4:01:01 X
65 230 KOLAJA Jan 81 A NYMBURK SK BP Lumen Úpice 3:12:46 5:09:40 nejel X
66 233 FOLTÝNEK Lukáš nedok. nejel nejel X
67 234 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A OSTRAVA-HRABOVÁ 4:51:21 nedojel 3:00:28 X
68 302 ČIVRNÝ Roman 70 B VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB 3:20:20 nedojel nejel X
69 304 DOČKAL Svatoslav 71 B PUSTIMĚŘ 3:58:36 nejel 2:34:55 X
70 310 HUDEČEK Dušan 64 B JESENÍK ASPV Vápenná 3:09:39 5:07:09 nejel X
KATEGORIE A I. Etapa II. Etapa III. Etapa celkem ztráta
1 231 NAJSER Tomáš 78 A OPAVA 6 ZAMO 2:57:08 4:31:18 2:13:02 9:41:28
2 227 VAŇOUS Jan 73 A ÚSTÍ NAD ORLICÍ CTC FORT Stavoartikel 2:59:23 4:39:45 2:15:44 9:54:52 0:13:24
3 218 KUBÍČEK Petr 81 A VÁPENNÁ ASPV Vápenná 3:05:12 4:41:19 2:13:09 9:59:40 0:18:12
4 226 MORÁVEK Vlastislav 76 A Sport Prokopec 2:58:18 4:44:20 2:18:36 10:01:14 0:19:46
5 225 ROZPRÝM Jiří 77 A Sport Prokopec 3:03:38 4:44:20 2:18:19 10:06:17 0:24:49
6 219 NOVOTNÝ Viktor 82 A JESENÍK ASPV Vápenná 3:02:04 4:48:15 2:20:34 10:10:53 0:29:25
7 224 DOLEČEK Martin 73 A Sport Prokopec 3:08:08 4:58:13 2:22:24 10:28:45 0:47:17
8 211 ZELENKA Radek 78 A ŽITENICE Rock Machine 2:59:59 5:11:22 2:17:51 10:29:12 0:47:44
9 217 PEŠKA Tomáš 76 A HOSTINNÉ 3:07:56 4:57:04 2:31:20 10:36:20 0:54:52
10 100 DEVOLDERE Niki 76 A IZEGEM Izegemse triatlon club 3:20:19 5:06:10 2:27:51 10:54:20 1:12:52
11 104 PIERWOCHA Tomasz 78 A BIELSKO-BIALA 3:12:18 5:13:45 2:29:24 10:55:27 1:13:59
12 232 AUDA Petr 75 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 3:20:59 5:02:46 2:38:53 11:02:38 1:21:10
13 121 ZMÍTKO Jiří 72 A DUBÍ 1 DIAMOND BACK 3:19:29 5:17:17 2:29:46 11:06:32 1:25:04
14 106 JULINA Marek 81 A LUKOV Šela sport Přerov 3:16:26 5:18:36 2:36:39 11:11:41 1:30:13
15 223 DUB Michael 76 A PRAHA 6 Cykloservis "U Tyrše" B.C. 3:17:17 5:31:25 2:23:48 11:12:30 1:31:02
16 112 KAJÍNEK Tomáš 74 A LIBEREC Ytre Bu 3:22:06 5:25:16 2:30:26 11:17:48 1:36:20
17 109 ZABLOUDIL Miloslav 72 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:20:26 5:30:34 2:28:29 11:19:29 1:38:01
18 212 KUBÍK Miroslav 78 A NYMBURK 3:16:15 5:29:35 2:34:00 11:19:50 1:38:22
19 213 MYSLIVEČEK Petr 74 A SADSKÁ 3:12:48 5:05:16 3:04:15 11:22:19 1:40:51
20 111 FINKOUS Roman 73 A HEJNICE Jiskra Hejnice 3:21:23 5:25:21 2:36:40 11:23:24 1:41:56
21 229 KULÍK Vladislav 73 A POSTŘELMOV 3:19:00 5:57:57 2:37:14 11:54:11 2:12:43
22 228 VRKOČ Jan 79 A KRMELÍN SK Jiří Team Ostrava 3:53:27 5:28:51 2:37:47 12:00:05 2:18:37
23 215 JANOUŠEK Josef 74 A BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:49:44 5:42:10 3:13:08 12:45:02 3:03:34
24 216 MATĚJKA Jan 76 A SUHROVICE Č. ráj Outdoor sports 3:52:22 5:40:42 3:13:10 12:46:14 3:04:46
25 105 ŠEVČÍK Jiří 73 A PŘEROV Šela sport Přerov 3:56:22 6:05:09 2:53:29 12:55:00 3:13:32
26 110 HRUŠKA Miloslav 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:59:07 6:12:52 2:57:13 13:09:12 3:27:44
27 107 KONEČNÝ David 74 A KRNOV VOSA Bruntál 4:20:40 6:12:51 2:37:52 13:11:23 3:29:55
28 210 JURÁČEK Pavel 78 A BRNO-BOSONOHY 3:45:47 5:59:05 3:27:39 13:12:31 3:31:03
29 113 ŠOUKAL Vít 79 A VIKÝŘOVICE CT VELOUNI 3:50:45 6:18:04 3:14:59 13:23:48 3:42:20
30 101 LARIDON Joeri 75 A IZEGEM Izegemse triatlon club 4:18:52 6:43:34 3:06:25 14:08:51 4:27:23
31 102 KOHÚT Erik 76 A PŘEROV Šela sport Přerov 4:18:59 7:05:48 3:22:04 14:46:51 5:05:23
32 222 ZAJÍČEK Miroslav 78 A Paegas MTB Team 4:15:00 7:48:51 3:15:42 15:19:33 5:38:05
33 108 MÁDR Aleš 78 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 4:33:23 7:29:05 3:39:20 15:41:48 6:00:20
34 117 VOLEK Josef 72 A BRNO MARGL Bike Team 4:35:01 7:29:21 3:41:35 15:45:57 6:04:29
35 116 ZÁMEČNÍČEK Tomáš 73 A OLOMOUC 4:11:58 7:54:45 3:41:35 15:48:18 6:06:50
36 214 POCHMAN Radek 77 A 4:20:41 8:37:55 3:33:59 16:32:35 6:51:07
37 103 VÁVRŮ Ladislav 72 A BRNO-VINOHRADY Zmatek v lanech 4:17:26 7:36:49 nejel X
38 114 KARGER Luděk 74 A OLOMOUC 4:11:58 7:54:45 nejel X
39 115 TRÁVNÍČEK Petr 73 A OLOMOUC 4:11:59 7:54:45 nejel X
40 118 BURGERMEISTER Karel 75 A VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB 4:17:53 nejel nejel X
41 119 STADTHERR Jaroslav 79 A JABLONEC N. N. 3:01:27 nedojel nejel X
42 120 PÁNEK Kamil 76 A BRNO 4:16:05 nejel 3:24:16 X
43 230 KOLAJA Jan 81 A NYMBURK SK BP Lumen Úpice 3:12:46 5:09:40 nejel X
44 234 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A OSTRAVA-HRABOVÁ 4:51:21 nedojel 3:00:28 X
45 220 KAMZÍK Jan A nedok. nedojel 3:39:20 X
46 221 FIŠAR Jaromír 83 A Paegas MTB Team 4:39:51 nedojel 4:01:01 X
47 233 FOLTÝNEK Lukáš A nedok. nejel nejel X
KATEGORIE B
1 305 HOFMAN Petr 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 3:02:14 4:46:42 2:29:09 10:18:05
2 306 VOŘÍŠEK Stanislav 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 3:14:19 5:11:24 2:27:03 10:52:46 0:34:41
3 300 HRDLIČKA Jiří 64 B PRAHA-ZÁPAD 3:23:31 5:09:14 2:36:38 11:09:23 0:51:18
4 303 NÁHLÍK Marek 64 B OPAVA Zombie 3:33:19 5:17:55 2:43:10 11:34:24 1:16:19
5 309 FIALA Martin 69 B BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:38:36 6:03:05 3:26:33 13:08:14 2:50:09
6 301 JEŽEK Jiří 62 B ŠPINDLERŮV MLÝN Marpole MTP Vrchlabí 3:56:55 5:59:38 3:13:38 13:10:11 2:52:06
7 307 DRAHOVZAL Jiří 63 B Šicí stroje Veronika 4:46:58 6:03:12 2:53:26 13:43:36 3:25:31
8 308 ŠÍP Evžen 62 B KCR Roudnice 4:51:28 8:37:53 3:33:59 17:03:20 6:45:15
9 302 ČIVRNÝ Roman 70 B VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB 3:20:20 nedojel nejel X
10 304 DOČKAL Svatoslav 71 B PUSTIMĚŘ 3:58:36 nejel 2:34:55 X
11 310 HUDEČEK Dušan 64 B JESENÍK ASPV Vápenná 3:09:39 5:07:09 nejel X
KATEGORIE C
1 411 KUBĚNKA Oldřich 56 C BŘIDLIČNÁ SKI Břidličná 3:23:55 5:25:19 2:38:43 11:27:57
2 403 ŠTĚRBA Jiří 55 C HORNÍ MĚSTO 3:40:42 5:31:20 2:48:25 12:00:27 0:32:30
3 409 SOUKUP Pavel 57 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:49:16 5:23:58 3:10:36 12:23:50 0:55:53
4 410 TAUCHMAN Jiří 59 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:45:33 5:58:34 2:40:42 12:24:49 0:56:52
5 401 SPURNÝ František 55 C KUNŽAK Bike Sport Joma J. Hradce 3:43:15 5:46:39 3:17:34 12:47:28 1:19:31
6 407 ŠVIHEL Luboš 60 C ZRUČ NAD SÁZAVOU SKC Zruč n. S. 3:39:59 6:00:51 3:15:13 12:56:03 1:28:06
7 408 BLAŽEK Otakar 59 C TROISDORF 3:37:53 6:03:16 3:18:19 12:59:28 1:31:31
8 402 KUBÍČEK Čestmír 56 C OSTRAVA SK Jiří Team Ostrava 3:56:43 6:33:36 3:25:32 13:55:51 2:27:54
9 405 OLAH Dušan 48 C HROB SKP MOST 4:36:38 7:21:24 3:34:28 15:32:30 4:04:33
10 406 KÁRA Bohuslav 53 C VĚTRUŠICE Velo Uni 4:49:38 7:14:06 3:41:25 15:45:09 4:17:12
11 404 HRON Zdeněk 53 C TEPLICE TEPLICE 3:56:32 9:41:02 3:20:47 16:58:21 5:30:24
KATEGORIE E
1 400 POSLEDNÍ Jarmila 52 E PRAHA 10 4:08:50 6:46:38 3:19:31 14:14:59