3-denní etapový závod MTB JESENÍKY 2001
KARLOV POD PRADĚDEM 3. ETAPA 22.7.2001
st. č. příjmení a jméno roč. kat. město klub čas ztráta
1 231 NAJSER Tomáš 78 A OPAVA 6 ZAMO 2:13:02
2 218 KUBÍČEK Petr 81 A VÁPENNÁ ASPV Vápenná 2:13:09 0:00:07
3 227 VAŇOUS Jan 73 A ÚSTÍ NAD ORLICÍ CTC FORT Stavoartikel 2:15:44 0:02:42
4 211 ZELENKA Radek 78 A ŽITENICE Rock Machine 2:17:51 0:04:49
5 225 ROZPRÝM Jiří 77 A Sport Prokopec 2:18:19 0:05:17
6 226 MORÁVEK Vlastislav 76 A Sport Prokopec 2:18:36 0:05:34
7 219 NOVOTNÝ Viktor 82 A JESENÍK ASPV Vápenná 2:20:34 0:07:32
8 224 DOLEČEK Martin 73 A Sport Prokopec 2:22:24 0:09:22
9 223 DUB Michael 76 A PRAHA 6 Cykloservis "U Tyrše" B.C. 2:23:48 0:10:46
10 306 VOŘÍŠEK Stanislav 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 2:27:03 0:14:01
11 100 DEVOLDERE Niki 76 A IZEGEM Izegemse triatlon club 2:27:51 0:14:49
12 109 ZABLOUDIL Miloslav 72 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 2:28:29 0:15:27
13 305 HOFMAN Petr 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 2:29:09 0:16:07
14 104 PIERWOCHA Tomasz 78 A BIELSKO-BIALA 2:29:24 0:16:22
15 121 ZMÍTKO Jiří 72 A DUBÍ 1 DIAMOND BACK 2:29:46 0:16:44
16 112 KAJÍNEK Tomáš 74 A LIBEREC Ytre Bu 2:30:26 0:17:24
17 217 PEŠKA Tomáš 76 A HOSTINNÉ 2:31:20 0:18:18
18 212 KUBÍK Miroslav 78 A NYMBURK 2:34:00 0:20:58
19 304 DOČKAL Svatoslav 71 B PUSTIMĚŘ 2:34:55 0:21:53
20 300 HRDLIČKA Jiří 64 B PRAHA-ZÁPAD 2:36:38 0:23:36
21 106 JULINA Marek 81 A LUKOV Šela sport Přerov 2:36:39 0:23:37
22 111 FINKOUS Roman 73 A HEJNICE Jiskra Hejnice 2:36:40 0:23:38
23 229 KULÍK Vladislav 73 A POSTŘELMOV 2:37:14 0:24:12
24 228 VRKOČ Jan 79 A KRMELÍN SK Jiří Team Ostrava 2:37:47 0:24:45
25 107 KONEČNÝ David 74 A KRNOV VOSA Bruntál 2:37:52 0:24:50
26 411 KUBĚNKA Oldřich 56 C BŘIDLIČNÁ SKI Břidličná 2:38:43 0:25:41
27 232 AUDA Petr 75 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 2:38:53 0:25:51
28 410 TAUCHMAN Jiří 59 C JABLONEC N. N. HO Jizera 2:40:42 0:27:40
29 303 NÁHLÍK Marek 64 B OPAVA Zombie 2:43:10 0:30:08
30 403 ŠTĚRBA Jiří 55 C HORNÍ MĚSTO 2:48:25 0:35:23
31 307 DRAHOVZAL Jiří 63 B Šicí stroje Veronika 2:53:26 0:40:24
32 105 ŠEVČÍK Jiří 73 A PŘEROV Šela sport Přerov 2:53:29 0:40:27
33 110 HRUŠKA Miloslav 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 2:57:13 0:44:11
34 234 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A OSTRAVA-HRABOVÁ 3:00:28 0:47:26
35 213 MYSLIVEČEK Petr 74 A SADSKÁ 3:04:15 0:51:13
36 101 LARIDON Joeri 75 A IZEGEM Izegemse triatlon club 3:06:25 0:53:23
37 409 SOUKUP Pavel 57 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:10:36 0:57:34
38 215 JANOUŠEK Josef 74 A BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:13:08 1:00:06
39 216 MATĚJKA Jan 76 A SUHROVICE Č. ráj Outdoor sports 3:13:10 1:00:08
40 301 JEŽEK Jiří 62 B ŠPINDLERŮV MLÝN Marpole MTP Vrchlabí 3:13:38 1:00:36
41 113 ŠOUKAL Vít 79 A VIKÝŘOVICE CT VELOUNI 3:14:59 1:01:57
42 407 ŠVIHEL Luboš 60 C ZRUČ NAD SÁZAVOU SKC Zruč n. S. 3:15:13 1:02:11
43 222 ZAJÍČEK Miroslav 78 A Paegas MTB Team 3:15:42 1:02:40
44 401 SPURNÝ František 55 C KUNŽAK Bike Sport Joma J. Hradce 3:17:34 1:04:32
45 408 BLAŽEK Otakar 59 C TROISDORF 3:18:19 1:05:17
46 400 POSLEDNÍ Jarmila 52 E PRAHA 10 3:19:31 1:06:29
47 404 HRON Zdeněk 53 C TEPLICE TEPLICE 3:20:47 1:07:45
48 102 KOHÚT Erik 76 A PŘEROV Šela sport Přerov 3:22:04 1:09:02
49 120 PÁNEK Kamil 76 A BRNO 3:24:16 1:11:14
50 402 KUBÍČEK Čestmír 56 C OSTRAVA SK Jiří Team Ostrava 3:25:32 1:12:30
51 309 FIALA Martin 69 B BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:26:33 1:13:31
52 210 JURÁČEK Pavel 78 A BRNO-BOSONOHY 3:27:39 1:14:37
53 214 POCHMAN Radek 77 A 3:33:59 1:20:57
54 308 ŠÍP Evžen 62 B KCR Roudnice 3:33:59 1:20:57
55 405 OLAH Dušan 48 C HROB SKP MOST 3:34:28 1:21:26
56 108 MÁDR Aleš 78 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:39:20 1:26:18
57 220 KAMZÍK Jan 72 A Paegas MTB Team 3:39:20 1:26:18
58 406 KÁRA Bohuslav 53 C VĚTRUŠICE Velo Uni 3:41:25 1:28:23
59 117 VOLEK Josef 72 A BRNO MARGL Bike Team 3:41:35 1:28:33
60 116 ZÁMEČNÍČEK Tomáš 73 A OLOMOUC 3:44:29 1:31:27
61 221 FIŠAR Jaromír 83 A Paegas MTB Team 4:01:01 1:47:59
103 VÁVRŮ Ladislav 72 A BRNO-VINOHRADY Zmatek v lanech nejel
114 KARGER Luděk 74 A OLOMOUC nejel
115 TRÁVNÍČEK Petr 73 A OLOMOUC nejel
118 BURGERMEISTER Karel 75 A VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB nejel
119 STADTHERR Jaroslav 79 A JABLONEC N. N. nejel
230 KOLAJA Jan 81 A NYMBURK SK BP Lumen Úpice nejel
302 ČIVRNÝ Roman 70 B VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB nejel
310 HUDEČEK Dušan 64 B JESENÍK ASPV Vápenná nejel
233 FOLTÝNEK Lukáš 80 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU nejel
KATEGORIE A
1 231 NAJSER Tomáš 78 A OPAVA 6 ZAMO 2:13:02
2 218 KUBÍČEK Petr 81 A VÁPENNÁ ASPV Vápenná 2:13:09 0:00:07
3 227 VAŇOUS Jan 73 A ÚSTÍ NAD ORLICÍ CTC FORT Stavoartikel 2:15:44 0:02:42
4 211 ZELENKA Radek 78 A ŽITENICE Rock Machine 2:17:51 0:04:49
5 225 ROZPRÝM Jiří 77 A Sport Prokopec 2:18:19 0:05:17
6 226 MORÁVEK Vlastislav 76 A Sport Prokopec 2:18:36 0:05:34
7 219 NOVOTNÝ Viktor 82 A JESENÍK ASPV Vápenná 2:20:34 0:07:32
8 224 DOLEČEK Martin 73 A Sport Prokopec 2:22:24 0:09:22
9 223 DUB Michael 76 A PRAHA 6 Cykloservis "U Tyrše" B.C. 2:23:48 0:10:46
10 100 DEVOLDERE Niki 76 A IZEGEM Izegemse triatlon club 2:27:51 0:14:49
11 109 ZABLOUDIL Miloslav 72 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 2:28:29 0:15:27
12 104 PIERWOCHA Tomasz 78 A BIELSKO-BIALA 2:29:24 0:16:22
13 121 ZMÍTKO Jiří 72 A DUBÍ 1 DIAMOND BACK 2:29:46 0:16:44
14 112 KAJÍNEK Tomáš 74 A LIBEREC Ytre Bu 2:30:26 0:17:24
15 217 PEŠKA Tomáš 76 A HOSTINNÉ 2:31:20 0:18:18
16 212 KUBÍK Miroslav 78 A NYMBURK 2:34:00 0:20:58
17 106 JULINA Marek 81 A LUKOV Šela sport Přerov 2:36:39 0:23:37
18 111 FINKOUS Roman 73 A HEJNICE Jiskra Hejnice 2:36:40 0:23:38
19 229 KULÍK Vladislav 73 A POSTŘELMOV 2:37:14 0:24:12
20 228 VRKOČ Jan 79 A KRMELÍN SK Jiří Team Ostrava 2:37:47 0:24:45
21 107 KONEČNÝ David 74 A KRNOV VOSA Bruntál 2:37:52 0:24:50
22 232 AUDA Petr 75 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 2:38:53 0:25:51
23 105 ŠEVČÍK Jiří 73 A PŘEROV Šela sport Přerov 2:53:29 0:40:27
24 110 HRUŠKA Miloslav 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 2:57:13 0:44:11
25 234 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A OSTRAVA-HRABOVÁ 3:00:28 0:47:26
26 213 MYSLIVEČEK Petr 74 A SADSKÁ 3:04:15 0:51:13
27 101 LARIDON Joeri 75 A IZEGEM Izegemse triatlon club 3:06:25 0:53:23
28 215 JANOUŠEK Josef 74 A BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:13:08 1:00:06
29 216 MATĚJKA Jan 76 A SUHROVICE Č. ráj Outdoor sports 3:13:10 1:00:08
30 113 ŠOUKAL Vít 79 A VIKÝŘOVICE CT VELOUNI 3:14:59 1:01:57
31 222 ZAJÍČEK Miroslav 78 A Paegas MTB Team 3:15:42 1:02:40
32 102 KOHÚT Erik 76 A PŘEROV Šela sport Přerov 3:22:04 1:09:02
33 120 PÁNEK Kamil 76 A BRNO 3:24:16 1:11:14
34 210 JURÁČEK Pavel 78 A BRNO-BOSONOHY 3:27:39 1:14:37
35 214 POCHMAN Radek 77 A 3:33:59 1:20:57
36 108 MÁDR Aleš 78 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:39:20 1:26:18
37 220 KAMZÍK Jan 72 A Paegas MTB Team 3:39:20 1:26:18
38 117 VOLEK Josef 72 A BRNO MARGL Bike Team 3:41:35 1:28:33
39 116 ZÁMEČNÍČEK Tomáš 73 A OLOMOUC 3:44:29 1:31:27
40 221 FIŠAR Jaromír 83 A Paegas MTB Team 4:01:01 1:47:59
103 VÁVRŮ Ladislav 72 A BRNO-VINOHRADY Zmatek v lanech nejel
114 KARGER Luděk 74 A OLOMOUC nejel
115 TRÁVNÍČEK Petr 73 A OLOMOUC nejel
118 BURGERMEISTER Karel 75 A VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB nejel
119 STADTHERR Jaroslav 79 A JABLONEC N. N. nejel
230 KOLAJA Jan 81 A NYMBURK SK BP Lumen Úpice nejel
233 FOLTÝNEK Lukáš 80 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU nejel
KATEGORIE B
1 306 VOŘÍŠEK Stanislav 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 2:27:03
2 305 HOFMAN Petr 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 2:29:09 0:02:06
3 304 DOČKAL Svatoslav 71 B PUSTIMĚŘ 2:34:55 0:07:52
4 300 HRDLIČKA Jiří 64 B PRAHA-ZÁPAD 2:36:38 0:09:35
5 303 NÁHLÍK Marek 64 B OPAVA Zombie 2:43:10 0:16:07
6 307 DRAHOVZAL Jiří 63 B Šicí stroje Veronika 2:53:26 0:26:23
7 301 JEŽEK Jiří 62 B ŠPINDLERŮV MLÝN Marpole MTP Vrchlabí 3:13:38 0:46:35
8 309 FIALA Martin 69 B BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:26:33 0:59:30
9 308 ŠÍP Evžen 62 B KCR Roudnice 3:33:59 1:06:56
302 ČIVRNÝ Roman 70 B VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB nejel
310 HUDEČEK Dušan 64 B JESENÍK ASPV Vápenná nejel
KATEGORIE C
1 411 KUBĚNKA Oldřich 56 C BŘIDLIČNÁ SKI Břidličná 2:38:43
2 410 TAUCHMAN Jiří 59 C JABLONEC N. N. HO Jizera 2:40:42 0:01:59
3 403 ŠTĚRBA Jiří 55 C HORNÍ MĚSTO 2:48:25 0:09:42
4 409 SOUKUP Pavel 57 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:10:36 0:31:53
5 407 ŠVIHEL Luboš 60 C ZRUČ NAD SÁZAVOU SKC Zruč n. S. 3:15:13 0:36:30
6 401 SPURNÝ František 55 C KUNŽAK Bike Sport Joma J. Hradce 3:17:34 0:38:51
7 408 BLAŽEK Otakar 59 C TROISDORF 3:18:19 0:39:36
8 404 HRON Zdeněk 53 C TEPLICE TEPLICE 3:20:47 0:42:04
9 402 KUBÍČEK Čestmír 56 C OSTRAVA SK Jiří Team Ostrava 3:25:32 0:46:49
10 405 OLAH Dušan 48 C HROB SKP MOST 3:34:28 0:55:45
11 406 KÁRA Bohuslav 53 C VĚTRUŠICE Velo Uni 3:41:25 1:02:42
KATEGORIE E
1 400 POSLEDNÍ Jarmila 52 E PRAHA 10 3:19:31