3-denní etapový závod MTB JESENÍKY 2001
KARLOV POD PRADĚDEM 2. ETAPA 21.7.2001
st. č. příjmení a jméno roč. kat. město klub čas ztráta
1 231 NAJSER Tomáš 78 A OPAVA 6 ZAMO 4:31:18
2 227 VAŇOUS Jan 73 A ÚSTÍ NAD ORLICÍ CTC FORT Stavoartikel 4:39:45 0:08:27
3 218 KUBÍČEK Petr 81 A VÁPENNÁ ASPV Vápenná 4:41:19 0:10:01
4 225 ROZPRÝM Jiří 77 A Sport Prokopec 4:44:20 0:13:02
5 226 MORÁVEK Vlastislav 76 A Sport Prokopec 4:44:20 0:13:02
6 305 HOFMAN Petr 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 4:46:42 0:15:24
7 219 NOVOTNÝ Viktor 82 A JESENÍK ASPV Vápenná 4:48:15 0:16:57
8 217 PEŠKA Tomáš 76 A HOSTINNÉ 4:57:04 0:25:46
9 224 DOLEČEK Martin 73 A Sport Prokopec 4:58:13 0:26:55
10 232 AUDA Petr 75 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 5:02:46 0:31:28
11 213 MYSLIVEČEK Petr 74 A SADSKÁ 5:05:16 0:33:58
12 100 DEVOLDERE Niki 76 A IZEGEM Izegemse triatlon club 5:06:10 0:34:52
13 310 HUDEČEK Dušan 64 B JESENÍK ASPV Vápenná 5:07:09 0:35:51
14 300 HRDLIČKA Jiří 64 B PRAHA-ZÁPAD 5:09:14 0:37:56
15 230 KOLAJA Jan 81 A NYMBURK SK BP Lumen Úpice 5:09:40 0:38:22
16 211 ZELENKA Radek 78 A ŽITENICE Rock Machine 5:11:22 0:40:04
17 306 VOŘÍŠEK Stanislav 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 5:11:24 0:40:06
18 104 PIERWOCHA Tomasz 78 A BIELSKO-BIALA 5:13:45 0:42:27
19 121 ZMÍTKO Jiří 72 A DUBÍ 1 DIAMOND BACK 5:17:17 0:45:59
20 303 NÁHLÍK Marek 64 B OPAVA Zombie 5:17:55 0:46:37
21 106 JULINA Marek 81 A LUKOV Šela sport Přerov 5:18:36 0:47:18
22 409 SOUKUP Pavel 57 C JABLONEC N. N. HO Jizera 5:23:58 0:52:40
23 112 KAJÍNEK Tomáš 74 A LIBEREC Ytre Bu 5:25:16 0:53:58
24 411 KUBĚNKA Oldřich 56 C BŘIDLIČNÁ SKI Břidličná 5:25:19 0:54:01
25 111 FINKOUS Roman 73 A HEJNICE Jiskra Hejnice 5:25:21 0:54:03
26 228 VRKOČ Jan 79 A KRMELÍN SK Jiří Team Ostrava 5:28:51 0:57:33
27 212 KUBÍK Miroslav 78 A NYMBURK 5:29:35 0:58:17
28 109 ZABLOUDIL Miloslav 72 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 5:30:34 0:59:16
29 403 ŠTĚRBA Jiří 55 C HORNÍ MĚSTO 5:31:20 1:00:02
30 223 DUB Michael 76 A PRAHA 6 Cykloservis "U Tyrše" B.C. 5:31:25 1:00:07
31 216 MATĚJKA Jan 76 A SUHROVICE Č. ráj Outdoor sports 5:40:42 1:09:24
32 215 JANOUŠEK Josef 74 A BAKOV Č. ráj Outdoor sports 5:42:10 1:10:52
33 401 SPURNÝ František 55 C KUNŽAK Bike Sport Joma J. Hradce 5:46:39 1:15:21
34 229 KULÍK Vladislav 73 A POSTŘELMOV 5:57:57 1:26:39
35 410 TAUCHMAN Jiří 59 C JABLONEC N. N. HO Jizera 5:58:34 1:27:16
36 210 JURÁČEK Pavel 78 A BRNO-BOSONOHY 5:59:05 1:27:47
37 301 JEŽEK Jiří 62 B ŠPINDLERŮV MLÝN Marpole MTP Vrchlabí 5:59:38 1:28:20
38 407 ŠVIHEL Luboš 60 C ZRUČ NAD SÁZAVOU SKC Zruč n. S. 6:00:51 1:29:33
39 309 FIALA Martin 69 B BAKOV Č. ráj Outdoor sports 6:03:05 1:31:47
40 307 DRAHOVZAL Jiří 63 B Šicí stroje Veronika 6:03:12 1:31:54
41 408 BLAŽEK Otakar 59 C TROISDORF 6:03:16 1:31:58
42 105 ŠEVČÍK Jiří 73 A PŘEROV Šela sport Přerov 6:05:09 1:33:51
43 107 KONEČNÝ David 74 A KRNOV VOSA Bruntál 6:12:51 1:41:33
44 110 HRUŠKA Miloslav 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 6:12:52 1:41:34
45 113 ŠOUKAL Vít 79 A VIKÝŘOVICE CT VELOUNI 6:18:04 1:46:46
46 402 KUBÍČEK Čestmír 56 C OSTRAVA SK Jiří Team Ostrava 6:33:36 2:02:18
47 101 LARIDON Joeri 75 A IZEGEM Izegemse triatlon club 6:43:34 2:12:16
48 400 POSLEDNÍ Jarmila 52 E PRAHA 10 6:46:38 2:15:20
49 102 KOHÚT Erik 76 A PŘEROV Šela sport Přerov 7:05:48 2:34:30
50 406 KÁRA Bohuslav 53 C VĚTRUŠICE Velo Uni 7:14:06 2:42:48
51 405 OLAH Dušan 48 C HROB SKP MOST 7:21:24 2:50:06
52 108 MÁDR Aleš 78 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 7:29:05 2:57:47
53 117 VOLEK Josef 72 A BRNO MARGL Bike Team 7:29:21 2:58:03
54 103 VÁVRŮ Ladislav 72 A BRNO-VINOHRADY Zmatek v lanech 7:36:49 3:05:31
55 222 ZAJÍČEK Miroslav 78 A Paegas MTB Team 7:48:51 3:17:33
56 114 KARGER Luděk 74 A OLOMOUC 7:54:45 3:23:27
57 115 TRÁVNÍČEK Petr 73 A OLOMOUC 7:54:45 3:23:27
58 116 ZÁMEČNÍČEK Tomáš 73 A OLOMOUC 7:54:45 3:23:27
59 308 ŠÍP Evžen 62 B KCR Roudnice 8:37:53 4:06:35
60 214 POCHMAN Radek 77 A 8:37:55 4:06:37
61 404 HRON Zdeněk 53 C TEPLICE TEPLICE 9:41:02 5:09:44
119 STADTHERR Jaroslav 79 A JABLONEC N. N. nedojel
220 KAMZÍK Jan 72 A Paegas MTB Team nedojel
221 FIŠAR Jaromír 83 A Paegas MTB Team nedojel
234 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A OSTRAVA-HRABOVÁ nedojel
302 ČIVRNÝ Roman 70 B VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB nedojel
118 BURGERMEISTER Karel 75 A VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB nejel
120 PÁNEK Kamil 76 A BRNO nejel
233 FOLTÝNEK Lukáš 80 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU nejel
304 DOČKAL Svatoslav 71 B PUSTIMĚŘ nejel
KATEGORIE A
1 231 NAJSER Tomáš 78 A OPAVA 6 ZAMO 4:31:18
2 227 VAŇOUS Jan 73 A ÚSTÍ NAD ORLICÍ CTC FORT Stavoartikel 4:39:45 0:08:27
3 218 KUBÍČEK Petr 81 A VÁPENNÁ ASPV Vápenná 4:41:19 0:10:01
4 225 ROZPRÝM Jiří 77 A Sport Prokopec 4:44:20 0:13:02
5 226 MORÁVEK Vlastislav 76 A Sport Prokopec 4:44:20 0:13:02
6 219 NOVOTNÝ Viktor 82 A JESENÍK ASPV Vápenná 4:48:15 0:16:57
7 217 PEŠKA Tomáš 76 A HOSTINNÉ 4:57:04 0:25:46
8 224 DOLEČEK Martin 73 A Sport Prokopec 4:58:13 0:26:55
9 232 AUDA Petr 75 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 5:02:46 0:31:28
10 213 MYSLIVEČEK Petr 74 A SADSKÁ 5:05:16 0:33:58
11 100 DEVOLDERE Niki 76 A IZEGEM Izegemse triatlon club 5:06:10 0:34:52
12 230 KOLAJA Jan 81 A NYMBURK SK BP Lumen Úpice 5:09:40 0:38:22
13 211 ZELENKA Radek 78 A ŽITENICE Rock Machine 5:11:22 0:40:04
14 104 PIERWOCHA Tomasz 78 A BIELSKO-BIALA 5:13:45 0:42:27
15 121 ZMÍTKO Jiří 72 A DUBÍ 1 DIAMOND BACK 5:17:17 0:45:59
16 106 JULINA Marek 81 A LUKOV Šela sport Přerov 5:18:36 0:47:18
17 112 KAJÍNEK Tomáš 74 A LIBEREC Ytre Bu 5:25:16 0:53:58
18 111 FINKOUS Roman 73 A HEJNICE Jiskra Hejnice 5:25:21 0:54:03
19 228 VRKOČ Jan 79 A KRMELÍN SK Jiří Team Ostrava 5:28:51 0:57:33
20 212 KUBÍK Miroslav 78 A NYMBURK 5:29:35 0:58:17
21 109 ZABLOUDIL Miloslav 72 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 5:30:34 0:59:16
22 223 DUB Michael 76 A PRAHA 6 Cykloservis "U Tyrše" B.C. 5:31:25 1:00:07
23 216 MATĚJKA Jan 76 A SUHROVICE Č. ráj Outdoor sports 5:40:42 1:09:24
24 215 JANOUŠEK Josef 74 A BAKOV Č. ráj Outdoor sports 5:42:10 1:10:52
25 229 KULÍK Vladislav 73 A POSTŘELMOV 5:57:57 1:26:39
26 210 JURÁČEK Pavel 78 A BRNO-BOSONOHY 5:59:05 1:27:47
27 105 ŠEVČÍK Jiří 73 A PŘEROV Šela sport Přerov 6:05:09 1:33:51
28 107 KONEČNÝ David 74 A KRNOV VOSA Bruntál 6:12:51 1:41:33
29 110 HRUŠKA Miloslav 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 6:12:52 1:41:34
30 113 ŠOUKAL Vít 79 A VIKÝŘOVICE CT VELOUNI 6:18:04 1:46:46
31 101 LARIDON Joeri 75 A IZEGEM Izegemse triatlon club 6:43:34 2:12:16
32 102 KOHÚT Erik 76 A PŘEROV Šela sport Přerov 7:05:48 2:34:30
33 108 MÁDR Aleš 78 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 7:29:05 2:57:47
34 117 VOLEK Josef 72 A BRNO MARGL Bike Team 7:29:21 2:58:03
35 103 VÁVRŮ Ladislav 72 A BRNO-VINOHRADY Zmatek v lanech 7:36:49 3:05:31
36 222 ZAJÍČEK Miroslav 78 A Paegas MTB Team 7:48:51 3:17:33
37 114 KARGER Luděk 74 A OLOMOUC 7:54:45 3:23:27
38 115 TRÁVNÍČEK Petr 73 A OLOMOUC 7:54:45 3:23:27
39 116 ZÁMEČNÍČEK Tomáš 73 A OLOMOUC 7:54:45 3:23:27
40 214 POCHMAN Radek 77 A 8:37:55 4:06:37
119 STADTHERR Jaroslav 79 A JABLONEC N. N. nedojel
220 KAMZÍK Jan nedojel
221 FIŠAR Jaromír 83 A Paegas MTB Team nedojel
234 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A OSTRAVA-HRABOVÁ nedojel
118 BURGERMEISTER Karel 75 A VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB nejel
120 PÁNEK Kamil 76 A BRNO nejel
233 FOLTÝNEK Lukáš nejel
KATEGORIE B
1 305 HOFMAN Petr 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 4:46:42
2 310 HUDEČEK Dušan 64 B JESENÍK ASPV Vápenná 5:07:09 0:20:27
3 300 HRDLIČKA Jiří 64 B PRAHA-ZÁPAD 5:09:14 0:02:05
4 306 VOŘÍŠEK Stanislav 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 5:11:24 0:02:10
5 303 NÁHLÍK Marek 64 B OPAVA Zombie 5:17:55 0:06:31
6 301 JEŽEK Jiří 62 B ŠPINDLERŮV MLÝN Marpole MTP Vrchlabí 5:59:38 0:41:43
7 309 FIALA Martin 69 B BAKOV Č. ráj Outdoor sports 6:03:05 0:03:27
8 307 DRAHOVZAL Jiří 63 B Šicí stroje Veronika 6:03:12 0:00:07
9 308 ŠÍP Evžen 62 B KCR Roudnice 8:37:53 2:34:41
302 ČIVRNÝ Roman 70 B VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB nedojel
304 DOČKAL Svatoslav 71 B PUSTIMĚŘ nejel
KATEGORIE C
1 409 SOUKUP Pavel 57 C JABLONEC N. N. HO Jizera 5:23:58
2 411 KUBĚNKA Oldřich 56 C BŘIDLIČNÁ SKI Břidličná 5:25:19 0:01:21
3 403 ŠTĚRBA Jiří 55 C HORNÍ MĚSTO 5:31:20 0:07:22
4 401 SPURNÝ František 55 C KUNŽAK Bike Sport Joma J. Hradce 5:46:39 0:22:41
5 410 TAUCHMAN Jiří 59 C JABLONEC N. N. HO Jizera 5:58:34 0:34:36
6 407 ŠVIHEL Luboš 60 C ZRUČ NAD SÁZAVOU SKC Zruč n. S. 6:00:51 0:36:53
7 408 BLAŽEK Otakar 59 C TROISDORF 6:03:16 0:39:18
8 402 KUBÍČEK Čestmír 56 C OSTRAVA SK Jiří Team Ostrava 6:33:36 1:09:38
9 406 KÁRA Bohuslav 53 C VĚTRUŠICE Velo Uni 7:14:06 1:50:08
10 405 OLAH Dušan 48 C HROB SKP MOST 7:21:24 1:57:26
11 404 HRON Zdeněk 53 C TEPLICE TEPLICE 9:41:02 4:17:04
KATEGORIE E
1 400 POSLEDNÍ Jarmila 52 E PRAHA 10 6:46:38