3-denní etapový závod MTB JESENÍKY 2001
KARLOV POD PRADĚDEM 1. ETAPA 20.7.2001
st. č. příjmení a jméno roč. kat. město klub čas ztráta
1 231 NAJSER Tomáš 78 A OPAVA 6 ZAMO 2:57:08
2 226 MORÁVEK Vlastislav 76 A Sport Prokopec 2:58:18 0:01:10
3 227 VAŇOUS Jan 73 A ÚSTÍ NAD ORLICÍ CTC FORT Stavoartikel 2:59:23 0:02:15
4 211 ZELENKA Radek 78 A ŽITENICE Rock Machine 2:59:59 0:02:51
5 119 STADTHERR Jaroslav 79 A JABLONEC N. N. 3:01:27 0:04:19
6 219 NOVOTNÝ Viktor 82 A JESENÍK ASPV Vápenná 3:02:04 0:04:56
7 305 HOFMAN Petr 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 3:02:14 0:05:06
8 225 ROZPRÝM Jiří 77 A Sport Prokopec 3:03:38 0:06:30
9 218 KUBÍČEK Petr 81 A VÁPENNÁ ASPV Vápenná 3:05:12 0:08:04
10 217 PEŠKA Tomáš 76 A HOSTINNÉ 3:07:56 0:10:48
11 224 DOLEČEK Martin 73 A Sport Prokopec 3:08:08 0:11:00
12 310 HUDEČEK Dušan 64 B JESENÍK ASPV Vápenná 3:09:39 0:12:31
13 104 PIERWOCHA Tomasz 78 A BIELSKO-BIALA 3:12:18 0:15:10
14 230 KOLAJA Jan 81 A NYMBURK SK BP Lumen Úpice 3:12:46 0:15:38
15 213 MYSLIVEČEK Petr 74 A SADSKÁ 3:12:48 0:15:40
16 306 VOŘÍŠEK Stanislav 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 3:14:19 0:17:11
17 212 KUBÍK Miroslav 78 A NYMBURK 3:16:15 0:19:07
18 106 JULINA Marek 81 A LUKOV Šela sport Přerov 3:16:26 0:19:18
19 223 DUB Michael 76 A PRAHA 6 Cykloservis "U Tyrše" B.C. 3:17:17 0:20:09
20 229 KULÍK Vladislav 73 A POSTŘELMOV 3:19:00 0:21:52
21 121 ZMÍTKO Jiří 72 A DUBÍ 1 DIAMOND BACK 3:19:29 0:22:21
22 100 DEVOLDERE Niki 76 A IZEGEM Izegemse triatlon club 3:20:19 0:23:11
23 302 ČIVRNÝ Roman 70 B VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB 3:20:20 0:23:12
24 109 ZABLOUDIL Miloslav 72 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:20:26 0:23:18
25 232 AUDA Petr 75 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 3:20:59 0:23:51
26 111 FINKOUS Roman 73 A HEJNICE Jiskra Hejnice 3:21:23 0:24:15
27 112 KAJÍNEK Tomáš 74 A LIBEREC Ytre Bu 3:22:06 0:24:58
28 300 HRDLIČKA Jiří 64 B PRAHA-ZÁPAD 3:23:31 0:26:23
29 411 KUBĚNKA Oldřich 56 C BŘIDLIČNÁ SKI Břidličná 3:23:55 0:26:47
30 303 NÁHLÍK Marek 64 B OPAVA Zombie 3:33:19 0:36:11
31 408 BLAŽEK Otakar 59 C TROISDORF 3:37:53 0:40:45
32 309 FIALA Martin 69 B BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:38:36 0:41:28
33 407 ŠVIHEL Luboš 60 C ZRUČ NAD SÁZAVOU SKC Zruč n. S. 3:39:59 0:42:51
34 403 ŠTĚRBA Jiří 55 C HORNÍ MĚSTO 3:40:42 0:43:34
35 401 SPURNÝ František 55 C KUNŽAK Bike Sport Joma J. Hradce 3:43:15 0:46:07
36 410 TAUCHMAN Jiří 59 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:45:33 0:48:25
37 210 JURÁČEK Pavel 78 A BRNO-BOSONOHY 3:45:47 0:48:39
38 409 SOUKUP Pavel 57 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:49:16 0:52:08
39 215 JANOUŠEK Josef 74 A BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:49:44 0:52:36
40 113 ŠOUKAL Vít 79 A VIKÝŘOVICE CT VELOUNI 3:50:45 0:53:37
41 216 MATĚJKA Jan 76 A SUHROVICE Č. ráj Outdoor sports 3:52:22 0:55:14
42 228 VRKOČ Jan 79 A KRMELÍN SK Jiří Team Ostrava 3:53:27 0:56:19
43 105 ŠEVČÍK Jiří 73 A PŘEROV Šela sport Přerov 3:56:22 0:59:14
44 404 HRON Zdeněk 53 C TEPLICE TEPLICE 3:56:32 0:59:24
45 402 KUBÍČEK Čestmír 56 C OSTRAVA SK Jiří Team Ostrava 3:56:43 0:59:35
46 301 JEŽEK Jiří 62 B ŠPINDLERŮV MLÝN Marpole MTP Vrchlabí 3:56:55 0:59:47
47 304 DOČKAL Svatoslav 71 B PUSTIMĚŘ 3:58:36 1:01:28
48 110 HRUŠKA Miloslav 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:59:07 1:01:59
49 400 POSLEDNÍ Jarmila 52 E PRAHA 10 4:08:50 1:11:42
50 114 KARGER Luděk 74 A OLOMOUC 4:11:58 1:14:50
51 116 ZÁMEČNÍČEK Tomáš 73 A OLOMOUC 4:11:58 1:14:50
52 115 TRÁVNÍČEK Petr 73 A OLOMOUC 4:11:59 1:14:51
53 222 ZAJÍČEK Miroslav 78 A Paegas MTB Team 4:15:00 1:17:52
54 120 PÁNEK Kamil 76 A BRNO 4:16:05 1:18:57
55 103 VÁVRŮ Ladislav 72 A BRNO-VINOHRADY Zmatek v lanech 4:17:26 1:20:18
56 118 BURGERMEISTER Karel 75 A VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB 4:17:53 1:20:45
57 101 LARIDON Joeri 75 A IZEGEM Izegemse triatlon club 4:18:52 1:21:44
58 102 KOHÚT Erik 76 A PŘEROV Šela sport Přerov 4:18:59 1:21:51
59 107 KONEČNÝ David 74 A KRNOV VOSA Bruntál 4:20:40 1:23:32
60 214 POCHMAN Radek 77 A 4:20:41 1:23:33
61 108 MÁDR Aleš 78 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 4:33:23 1:36:15
62 117 VOLEK Josef 72 A BRNO MARGL Bike Team 4:35:01 1:37:53
63 405 OLAH Dušan 48 C HROB SKP MOST 4:36:38 1:39:30
64 221 FIŠAR Jaromír 83 A Paegas MTB Team 4:39:51 1:42:43
65 307 DRAHOVZAL Jiří 63 B Šicí stroje Veronika 4:46:58 1:49:50
66 406 KÁRA Bohuslav 53 C VĚTRUŠICE Velo Uni 4:49:38 1:52:30
67 234 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A OSTRAVA-HRABOVÁ 4:51:21 1:54:13
68 308 ŠÍP Evžen 62 B KCR Roudnice 4:51:28 1:54:20
220 KAMZÍK Jan 72 A Paegas MTB Team nedok.
233 FOLTÝNEK Lukáš 80 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU nedok.
KATEGORIE A
1 231 NAJSER Tomáš 78 A OPAVA 6 ZAMO 2:57:08
2 226 MORÁVEK Vlastislav 76 A Sport Prokopec 2:58:18 0:01:10
3 227 VAŇOUS Jan 73 A ÚSTÍ NAD ORLICÍ CTC FORT Stavoartikel 2:59:23 0:02:15
4 211 ZELENKA Radek 78 A ŽITENICE Rock Machine 2:59:59 0:02:51
5 119 STADTHERR Jaroslav 79 A JABLONEC N. N. 3:01:27 0:04:19
6 219 NOVOTNÝ Viktor 82 A JESENÍK ASPV Vápenná 3:02:04 0:04:56
7 225 ROZPRÝM Jiří 77 A Sport Prokopec 3:03:38 0:06:30
8 218 KUBÍČEK Petr 81 A VÁPENNÁ ASPV Vápenná 3:05:12 0:08:04
9 217 PEŠKA Tomáš 76 A HOSTINNÉ 3:07:56 0:10:48
10 224 DOLEČEK Martin 73 A Sport Prokopec 3:08:08 0:11:00
11 104 PIERWOCHA Tomasz 78 A BIELSKO-BIALA 3:12:18 0:15:10
12 230 KOLAJA Jan 81 A NYMBURK SK BP Lumen Úpice 3:12:46 0:15:38
13 213 MYSLIVEČEK Petr 74 A SADSKÁ 3:12:48 0:15:40
14 212 KUBÍK Miroslav 78 A NYMBURK 3:16:15 0:19:07
15 106 JULINA Marek 81 A LUKOV Šela sport Přerov 3:16:26 0:19:18
16 223 DUB Michael 76 A PRAHA 6 Cykloservis "U Tyrše" B.C. 3:17:17 0:20:09
17 229 KULÍK Vladislav 73 A POSTŘELMOV 3:19:00 0:21:52
18 121 ZMÍTKO Jiří 72 A DUBÍ 1 DIAMOND BACK 3:19:29 0:22:21
19 100 DEVOLDERE Niki 76 A IZEGEM Izegemse triatlon club 3:20:19 0:23:11
20 109 ZABLOUDIL Miloslav 72 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:20:26 0:23:18
21 232 AUDA Petr 75 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 3:20:59 0:23:51
22 111 FINKOUS Roman 73 A HEJNICE Jiskra Hejnice 3:21:23 0:24:15
23 112 KAJÍNEK Tomáš 74 A LIBEREC Ytre Bu 3:22:06 0:24:58
24 210 JURÁČEK Pavel 78 A BRNO-BOSONOHY 3:45:47 0:48:39
25 215 JANOUŠEK Josef 74 A BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:49:44 0:52:36
26 113 ŠOUKAL Vít 79 A VIKÝŘOVICE CT VELOUNI 3:50:45 0:53:37
27 216 MATĚJKA Jan 76 A SUHROVICE Č. ráj Outdoor sports 3:52:22 0:55:14
28 228 VRKOČ Jan 79 A KRMELÍN SK Jiří Team Ostrava 3:53:27 0:56:19
29 105 ŠEVČÍK Jiří 73 A PŘEROV Šela sport Přerov 3:56:22 0:59:14
30 110 HRUŠKA Miloslav 75 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 3:59:07 1:01:59
31 114 KARGER Luděk 74 A OLOMOUC 4:11:58 1:14:50
32 116 ZÁMEČNÍČEK Tomáš 73 A OLOMOUC 4:11:58 1:14:50
33 115 TRÁVNÍČEK Petr 73 A OLOMOUC 4:11:59 1:14:51
34 222 ZAJÍČEK Miroslav 78 A Paegas MTB Team 4:15:00 1:17:52
35 120 PÁNEK Kamil 76 A BRNO 4:16:05 1:18:57
36 103 VÁVRŮ Ladislav 72 A BRNO-VINOHRADY Zmatek v lanech 4:17:26 1:20:18
37 118 BURGERMEISTER Karel 75 A VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB 4:17:53 1:20:45
38 101 LARIDON Joeri 75 A IZEGEM Izegemse triatlon club 4:18:52 1:21:44
39 102 KOHÚT Erik 76 A PŘEROV Šela sport Přerov 4:18:59 1:21:51
40 107 KONEČNÝ David 74 A KRNOV VOSA Bruntál 4:20:40 1:23:32
41 214 POCHMAN Radek 77 A 4:20:41 1:23:33
42 108 MÁDR Aleš 78 A BRUNTÁL VOSA Bruntál 4:33:23 1:36:15
43 117 VOLEK Josef 72 A BRNO MARGL Bike Team 4:35:01 1:37:53
44 221 FIŠAR Jaromír 83 A Paegas MTB Team 4:39:51 1:42:43
45 234 ŠIMSKÝ Tomáš 79 A OSTRAVA-HRABOVÁ 4:51:21 1:54:13
46 220 KAMZÍK Jan 72 A Paegas MTB Team nedok.
47 233 FOLTÝNEK Lukáš 80 A STŘÍTEŽ NAD LUDINOU nedok.
KATEGORIE B
1 305 HOFMAN Petr 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 3:02:14
2 310 HUDEČEK Dušan 64 B JESENÍK ASPV Vápenná 3:09:39 0:07:25
3 306 VOŘÍŠEK Stanislav 65 B ÚSTÍ N. L. SK TRISPORT Ú.N.L. 3:14:19 0:12:05
4 302 ČIVRNÝ Roman 70 B VYSOKÉ NAD JIZEROU CYKLO KLUB 3:20:20 0:18:06
5 300 HRDLIČKA Jiří 64 B PRAHA-ZÁPAD 3:23:31 0:21:17
6 303 NÁHLÍK Marek 64 B OPAVA Zombie 3:33:19 0:31:05
7 309 FIALA Martin 69 B BAKOV Č. ráj Outdoor sports 3:38:36 0:36:22
8 301 JEŽEK Jiří 62 B ŠPINDLERŮV MLÝN Marpole MTP Vrchlabí 3:56:55 0:54:41
9 304 DOČKAL Svatoslav 71 B PUSTIMĚŘ 3:58:36 0:56:22
10 307 DRAHOVZAL Jiří 63 B Šicí stroje Veronika 4:46:58 1:44:44
11 308 ŠÍP Evžen 62 B KCR Roudnice 4:51:28 1:49:14
KATEGORIE C
1 411 KUBĚNKA Oldřich 56 C BŘIDLIČNÁ SKI Břidličná 3:23:55
2 408 BLAŽEK Otakar 59 C TROISDORF 3:37:53 0:13:58
3 407 ŠVIHEL Luboš 60 C ZRUČ NAD SÁZAVOU SKC Zruč n. S. 3:39:59 0:16:04
4 403 ŠTĚRBA Jiří 55 C HORNÍ MĚSTO 3:40:42 0:16:47
5 401 SPURNÝ František 55 C KUNŽAK Bike Sport Joma J. Hradce 3:43:15 0:19:20
6 410 TAUCHMAN Jiří 59 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:45:33 0:21:38
7 409 SOUKUP Pavel 57 C JABLONEC N. N. HO Jizera 3:49:16 0:25:21
8 404 HRON Zdeněk 53 C TEPLICE TEPLICE 3:56:32 0:32:37
9 402 KUBÍČEK Čestmír 56 C OSTRAVA SK Jiří Team Ostrava 3:56:43 0:32:48
10 405 OLAH Dušan 48 C HROB SKP MOST 4:36:38 1:12:43
11 406 KÁRA Bohuslav 53 C VĚTRUŠICE Velo Uni 4:49:38 1:25:43
KATEGORIE E
1 400 POSLEDNÍ Jarmila 52 E PRAHA 10 4:08:50